Akrep Burcu Bebeği

'Astroloji ve Burçlar' forumunda YAREN tarafından 4 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Akrep Burcu çocuğu,
  Akrep Burcu Bebekleri,
  Akrep Burcu Bebeğinin özellikleri

  [​IMG]

  Akrep Burcu Bebeği 24 Ekim-22 Kasım


  En sevdiği cümle: "söyleyemem, gizli"

  İyi yönleri: kararlı, güçlü, duygusal

  Olumsuz yönleri: ketum, kıskanç, inatçı


  Akrep burcu gizemli bir burçtur. Etkileyici ve derinden gelen anlamlı bakışlarıyla üzerinizde bir sihir etkisi yaratır. Daha ilk doğduğu günden itibaren gurur ve kararlıklık davranışlarına damgasını vurur. Sakin ve sessiz görüntüsünün altında gizli bir güç ve başkaldırma dürtüsü olduğunu gözden kaçırmamalısınız.

  Akrep burcu çocukları çok içten ve açık sözlü aynı zamanda özgürlüklerine ve mahremiyetlerine düşkün çocuklardır. Düşünceleri, aynen en sevdikleri oyuncakları gibi hiçkimsenin bulamayacağı biryerlerde gizlenmiştir. Sakın sezgileri çok güçlü olan bu çocuktan bazı şeyleri gizlemeye kalkmayın.

  Akrep burcunun altıncı hissi çok gelişmiştir ve diğerlerinin içinden geçen ya da gizli tutmaya çalıştıkları şeyleri sezmeye karşı olağanüstü bir yetenekleri vardır. Ondan hiç kimse hiç birşey saklayamaz.
  Akrep burcu bebeği sizi şaşırtmayı sever ve bunu sık sık yapar. Burçlar arasında akrep, duygularının yoğunluğu nedeniyle en kıskanç ve en saldırgan olan burçtur. Tartışmayı gerçekten sever ve uzlaşma ona uzak olan bir konudur.

  Akrep burcu spor yapmaya ve ev dışı aktivitelere oldukça düşkündür ve bu da içindeki saldırganlığa dönüşecek olan fazladan enerjiyi boşaltması açısından önemlidir.
   
Yükleniyor...
- Akrep Burcu Bebeği Forum Tarih
Akrep Burcu Bebeğinin Özellikleri Astroloji ve Burçlar 5 Mayıs 2011
2013 Ocak Ayı Akrep Burcu Yorumları Astroloji ve Burçlar 27 Aralık 2012
2013 Akrep Burcunu Bekleyen Beklentiler Astroloji ve Burçlar 13 Aralık 2012
Akrep Burcu 2013 Aşk Hayatı Astroloji ve Burçlar 25 Kasım 2012