Akp Kesin Aday Listesi

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 11 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


  1. ak parti tam liste 2011
    akp milletvekilleri kesin liste
    akp 2011 adayları tam liste
    ak parti il il adaylar
    ADANA
    1 ÖMER ÇELİK 15.06.1968 SİYASET BİLİMCİ
    2 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA 07.02.1943 VALİ
    3 NECDET ÜNÜVAR 06.06.1960 TIP DOKTORU
    4 FATOŞ GÜRKAN 01.01.1966 AVUKAT
    5 ALİ KÜÇÜKAYDIN 12.10.1948 MÜLKİ İDARE AMİRİ
    6 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ 04.01.1976 AVUKAT
    7 FATMA GÜLDEMET SARI 25.06.1970 YÜKSEK MİMAR
    8 ALİ ÇALDIR 20.03.1975 AVUKAT
    9 TALAT ULUSSEVER 25.04.1970 EKONOMİST
    10 TAMER DAĞLI 05.06.1970 BANKACI
    11 ALİ YÜZÜKCÜ 19.03.1960 İŞADAMI
    12 NESLİHAN İPEK KOBANER 17.05.1962 SINIF ÖĞRETMENİ
    13 MUSTAFA ÖZKOZANOĞLU 03.06.1975 AVUKAT
    14 EBUBEKİR AKDENİZ 03.01.1982 ZİRAAT MÜH

    ADIYAMAN
    1 AHMET AYDIN 01.03.1971 AVUKAT
    2 MEHMET METİNER 05.03.1960 GAZETECİ-YAZAR-ÖĞR. GÖR.
    3 MUHAMMED MURTAZA YETİŞ 30.11.1972 DOKTOR
    4 MEHMET ERDOĞAN 07.04.1966 VETERİNER HEKİM
    5 ŞEVKET GÜRSOY 01.06.1953 İŞLETMECİ

    AFYONKARAHİSAR
    1 VEYSEL EROĞLU 18.08.1948 ÖĞRETİM ÜYESİ
    2 SAİT AÇBA 10.07.1950 ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR
    3 HALİL ÜRÜN 30.07.1968 SERBEST AVUKAT
    4 ALİ ÖZKAYA 20.04.1970 AVUKAT
    5 AHMET KOCA 20.05.1963 EĞİTİMCİ İŞADAMI

    AĞRI
    1 MEHMET KERİM YILDIZ 01.01.1965 GÖZ HASTALIKLARI UZMANI
    2 EKREM ÇELEBİ 17.09.1965 ADALET BAKANLIĞI BAKANLIK MÜŞAVİRİ
    3 FATMA SALMAN KOTAN 10.10.1970 SANAYİCİ MALİ MÜŞAVİR
    4 MEHMET ŞERİF KÖSEN 05.01.1949 MADEM MUHENDİSİ OPERESYON YÖNETİMİ

    AKSARAY
    1 ALİ RIZA ALABOYUN 08.03.1957 MADEN YÜKSEK MÜHENDİSİ
    2 RUHİ AÇIKGÖZ 01.11.1963 MAKİNE MÜHENDİSİ -PLANLAMA UZMANI EKONOMİST
    3 İLKNUR İNCEÖZ 16.10.1973 AVUKAT

    AMASYA
    1 MEHMET NACİ BOSTANCI 02.08.1957 ÖĞRETİM ÜYESİ
    2 AVNİ ERDEMİR 20.02.1964 ÖGRETİM ÜYESİ
    3 HASAN ALİ CESUR 13.02.1965 ELEKTRONİK MÜHENDİS

    ANKARA-1
    1 ALİ BABACAN 04.04.1967 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İŞLETMECİ
    2 BÜLENT GEDİKLİ 27.07.1964 EKONOMİST, MALİYE ESKİ BAŞ MÜFT., YEMİNLİ MALİ MÜŞ
    3 REHA DENEMEÇ 20.05.1961 EKONOMİST
    4 TÜLAY SELAMOĞLU 15.08.1966 MİMAR
    5 NAZMİ HALUK ÖZDALGA 10.01.1948 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
    6 YALÇIN AKDOĞAN 22.09.1969 SİYASET BİLİMİ DOÇ.DR.
    7 FATİH ŞAHİN 20.04.1979 AVUKAT
    8 ÜLKER GÜZEL 07.02.1944 EKONOMİST
    9 ERCAN KINACI 17.04.1965 AVUKAT
    10 ALAADDİN VAROL 05.03.1973 AVUKAT
    11 NİHAN TURNA SAKALTAŞ 15.07.1981 AVUKAT
    12 AHMET SİNAN POYRAZ 03.06.1968 İNŞAAT YATIRIM
    13 RIZA GEZER 01.12.1970 İŞ ADAMI
    14 FAİK GÜNGÖR 01.01.1952 SANAYİCİ
    15 ÜMİT ALTUNTAŞ 13.07.1976 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZAMNAI
    16 YASİN BÖLÜKBAŞI 22.08.1983 EKONOMİST

    ANKARA-2
    1 CEMİL ÇİÇEK 15.11.1946 AVUKAT
    2 HALUK İPEK 02.02.1963 AVUKAT
    3 SALİH KAPUSUZ 23.10.1954 İŞLETMECİ
    4 NURDAN ŞANLI 10.09.1954 İŞLETME, MARKA PATENT VE KALİTE YÖN.SİST.DANIŞMANI
    5 AHMET İYİMAYA 22.11.1950 ARASTIRMACI HUKUKCU
    6 CEVDET ERDÖL 16.02.1958 TIP DOKTORALI ÖĞRETİM ÜYESİ
    7 ZELKİF KAZDAL 24.09.1975 AVUKAT
    8 EMRULLAH İŞLER 07.01.1960 ÖĞRETİM ÜYESİ
    9 SEYİT SERTÇELİK 15.11.1964 ÖGRETİM ÜYESİ--PROFESÖR
    10 ORHAN YEGİN 01.08.1978 İKTİSATÇI
    11 NAZLI ERGÜL 06.08.1968 AVUKAT-HUKUK MÜŞAVİRİ
    12 CİHAN ANKARA 27.12.1970 İŞ ADAMI
    13 HÜSEYİN AYDİN 01.05.1973 AVUKAT
    14 ÇİĞDEM ORHAN SARIKAYA 26.11.1973 AVUKAT
    15 MURAT ARAÇ 08.10.1975 AVUKAT

    ANTALYA
    1 MEHMET VECDİ GÖNÜL 29.11.1939 MÜLKİ İDARE AMİRİ
    2 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU 05.02.1968 AVRUPA KONSEYİ PARLEMENTER MECLİSİ BAŞKANI
    3 MENDERES MEHMET TEVFİK TÜREL 11.07.1964 GAZETECİ
    4 SADIK BADAK 10.02.1955 YÖNETİCİ-İŞADAMI
    5 HÜSEYİN SAMANİ 01.04.1964 ZİRAAT MÜHENDİSİ
    6 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ 16.03.1976 HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
    7 ABDURRAHMAN ARICI 02.05.1951 RADYOLOJİ UZMANI
    8 VEYSEL DALMAZ 02.04.1958 MÜLKİ İDARE AMİRİ
    9 OSMAN AKMAN 01.01.1958 DOKTOR İÇ HASTALIKLARI UZMANI
    10 ABDULLAH CENGİZ 14.02.1971 ELEKTRİK ELETRONİK MÜHENDİSİ
    11 AHMET ŞAHİN 19.06.1968 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ DOKTOR
    12 İBRAHİM TÜRKİŞ 20.08.1968 YEMINLI MALI MUSAVİR
    13 GÜLDEREN GÜLTEKİN 08.05.1974 ÖGRETMEN
    14 HAKKI BEŞKAZALI 05.01.1973 AVUKAT

    ARDAHAN
    1 ORHAN ATALAY 01.12.1965 PROF.DR.
    2 ORHAN GÖKDEMİR 04.04.1969 İŞ ADAMI

    ARTVİN
    1 İSRAFİL KIŞLA 10.03.1959 YÖNETİCİ
    2 MEHMET KOCATEPE 01.01.1966 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

    AYDIN
    1 MEHMET ERDEM 05.09.1966 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
    2 SEMİHA ÖYÜŞ 01.01.1960 AVUKAT
    3 ALİ GÜLTEKİN KILINÇ 22.09.1959 SMMM- EKONOMİST- SANAYİCİ
    4 MUSTAFA SAVAŞ 15.02.1965 BANKACILIK
    5 SEBAHATTİN AKKIN 29.03.1962 SERBEST
    6 ABDURRAHMAN ÖZ 26.04.1971 AVUKAT
    7 UFUK KEÇECİ 20.08.1978 AVUKAT

    BALIKESİR
    1 AHMET EDİP UĞUR 07.04.1950 KİMYA MÜHENDİSİ
    2 MEHMET CEMAL ÖZTAYLAN 25.11.1954 İKTİSATÇI
    3 TÜLAY BABUŞCU 26.01.1976 ECZACI
    4 ALİ AYDINLIOĞLU 17.08.1958 ÖĞRETMEN
    5 MEHMET AKİF OKUR 23.08.1954 EMEKLİ EĞİTİMCİ
    6 EMİN MEHMET KARATAN 01.07.1955 ÖZEL SEKTÖR - SANAYİ MÜTEAHHİTLİĞİ
    7 EKREM YAVAŞ 05.06.1970 ÖĞRETMEN
    8 HİLAL DEMİRÖZER 06.12.1980 ELEMENTER SİGORTA ACENTELİĞİ

    Bartın
    1 yılmaz tunç 01.02.1971 avukat
    2 seyfettin kalay 10.08.1968 uzman doktor başhekim

    batman
    1 mehmet şimşek 01.01.1967 ekonomist
    2 ziver özdemir 05.04.1965 elektirik muhendisliği
    3 ayhan isen 01.01.1966 inşaat mühendisi
    4 mustafa demir 22.01.1958 iktisatçı

    bayburt
    1 bünyamin özbek 01.10.1973 ziraat mühendisi

    bilecik
    1 fahrettin poyraz 03.07.1968 denetçi
    2 halil eldemir 20.06.1973 inşaat mühendisi

    bingöl
    1 cevdet yılmaz 01.04.1967 bürokrat
    2 eşref taş 01.01.1965 öğretim üyesi, kimyager
    3 şahin bingöl 02.01.1968 kamu yöneticisi

    bitlis
    1 vedat demiröz 01.03.1956 yeminli mali müşavir
    2 vahit kiler 24.12.1966 iş adamı
    3 mehmet zeki peker 05.07.1964 inşaat müteahhit

    bolu
    1 ali ercoşkun 19.06.1971 bilgisayar programcılığı
    2 fehmi küpçü 22.06.1974 avukat
    3 fatih metin 14.10.1973 avukat

    burdur
    1 bayram özçelik 01.10.1966 diş hekimi
    2 hasan hami yıldırım 17.08.1963 dr. şehir plancısı
    3 mehmet tuğrul 18.02.1953 sanayici

    bursa
    1 bülent arınç 25.05.1948 avukat
    2 mustafa öztürk 01.07.1965 elektronik ve haberleşme mühendisi
    3 hüseyin şahin 12.01.1968 iş adamı
    4 canan candemir çelik 01.01.1974 avukat
    5 ismet su 14.08.1959 avukat
    6 mustafa kemal şerbetçioğlu 29.10.1969 avukat
    7 hakan çavuşoğlu 26.02.1972 avukat
    8 ismail aydın 17.05.1971 avukat
    9 tülin erkal kara 04.08.1969 filolog çevirmen dil bilimci
    10 bedrettin yıldırım 19.08.1951 egıtımcı-yonetımcı
    11 önder matlı 28.05.1972 sanayici işadamı
    12 cafer yıldız 03.02.1963 plastik sektörü
    13 cemile yiğit 31.10.1973 reklam
    14 sadettin cangül 01.09.1953 metalurji mühendisliği
    15 ali ömeroğlu 09.10.1966 eczacı
    16 fahrettin keskin 20.01.1959 eczacı
    17 ayşe hacıoğlu 08.04.1984 ingiliz dili ve edebiyatı
    18 mahmut turunç 13.08.1976 beden eğitimi ve spor öğretmeni

    ÇANAKKALE
    1 MEHMET DANİŞ 02.08.1971 AVUKAT
    2 İSMAİL KAŞDEMİR 15.09.1978 AVUKAT
    3 SEBAHATTİN GÜNER 16.12.1966 HUKUKÇU
    4 YEŞİM KARADAĞ 25.12.1980 YÖNETİCİ

    ÇANKIRI
    1 İDRİS ŞAHİN 18.03.1974 AVUKAT
    2 HÜSEYİN FİLİZ 02.02.1958 İŞADAMI

    ÇORUM
    1 SALİM USLU 14.11.1955 SENDİKACI
    2 CAHİT BAĞCI 25.06.1964 SOSYOLOG
    3 MURAT YILDIRIM 27.06.1958 EGİTİMCİ- İŞ ADAMI
    4 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT 06.02.1970 UZMAN ECZ.

    DENİZLİ
    1 NİHAT ZEYBEKCİ 01.01.1961 İŞADAMI
    2 MEHMET YÜKSEL 25.01.1955 TİCARET GIDA SEKTÖRÜ
    3 BİLAL UÇAR 06.01.1969 AVUKAT
    4 NURCAN DALBUDAK 07.03.1979 TEKSTİL TEKNİKERİ
    5 CAHİT ÖZKAN 25.12.1976 AVUKAT
    6 HALİL PEKDEMİR 01.11.1961 İŞ ADAMI
    7 AYHAN SOYFİDAN 20.11.1979 EKONOMİST - İKTİSATÇI

    DİYARBAKIR
    1 MEHMET MEHDİ EKER 01.01.1956 VETERİNER HEKİM
    2 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU 01.10.1966 İNŞAAT MÜTEAHHİT
    3 MİNE LÖK BEYAZ 19.08.1973 MİMAR
    4 MEHMET SÜLEYMAN HAMZAOĞULLAR 24.09.1975 DOKTOR
    5 CUMA İÇTEN 01.01.1973 TİCARET
    6 OYA ERONAT 19.01.1962 İNŞAAT MÜH
    7 MEHMET AKIN 01.01.1965 ÖĞRETİM ÜYESİ
    8 MUHARREM KURT 10.01.1981 EĞİTMEN
    9 FATMA ÖNCÜ 19.02.1976 İNSAN KAYNAKLARI YÖN.
    10 MUSTAFA ELGÖRMÜŞ 01.01.1957 İKTİSAT
    11 EYÜP KÜÇÜKÇAKMAK 22.01.1976 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

    DÜZCE
    1 İBRAHİM KORKMAZ 01.01.1960 MAKİNE MÜHENDİSİ
    2 FEVAİ ARSLAN 12.07.1966 TÜCCAR
    3 OSMAN ÇAKIR 01.09.1964 EĞİTİMCİ YÖNETİCİ

    EDİRNE
    1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU 09.01.1955 DOKTOR
    2 TUNA BEKLEVİÇ 23.01.1977 EKONOMIST
    3 FATMA AKSAL 03.01.1965 EKONOMIST

    ELAZIĞ
    1 ZÜLFÜ DEMİRBAĞ 13.02.1956 İNŞ.MÜH.
    2 ŞUAY ALPAY 20.10.1960 AVUKAT
    3 FARUK SEPTİOĞLU 02.02.1961 TİCARET
    4 SERMİN BALIK 07.02.1972 İŞLETMECİ
    5 METİN BULUT 03.01.1971 İŞ ADAMI

    ERZİNCAN
    1 SEBAHATTİN KARAKELLE 05.02.1950 ÖĞRETMEN
    2 BURHAN ÇAKIR 03.05.1969 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR
    11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 5 / 16
    Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği

    ERZURUM
    1 RECEP AKDAĞ 08.05.1960 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI-ÖĞRT.ÜYESİ
    2 ADNAN YILMAZ 29.10.1953 BÜROKRAT
    3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK 01.11.1973 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
    4 CENGİZ YAVİLİOĞLU 20.08.1970 EKONOMİ FİNANSMAN
    5 MUHYETTİN AKSAK 10.07.1957 İNŞAAT MÜHENDİSİ
    6 İBRAHİM AYDEMİR 26.02.1962 MALİ MÜŞAVİR

    ESKİŞEHİR
    1 NABİ AVCI 08.10.1953 ÖĞRETİM ÜYESİ
    2 SALİH KOCA 07.03.1972 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDISI
    3 ÜLKER CAN 16.12.1963 ECZACI
    4 CEMAL ÇAVDARLI 15.03.1966 EĞİTİMCİ
    5 ETHEM KALIN 08.11.1973 VETERİNER HEKİM
    6 AYTEN KIZILSU 15.08.1959 MATEMATİK ÖĞRETMENİ

    Gaziantep
    1 hüseyin çelik 05.03.1959 öğretim üyesi
    2 fatma şahin 20.06.1966 kimya mühendisi
    3 şamil tayyar 01.03.1965 gazetecilik
    4 abdullah nejat koçer 20.08.1963 sanayici
    5 mehmet sarı 10.05.1968 sanayici ve iş adamı
    6 mehmet erdoğan 30.10.1956 işadamı
    7 derya bakbak 16.08.1972 y. Mimar
    8 ibrahim halil mazıcıoğlu 04.11.1960 makine yüksek mühendisi
    9 ali şahin 02.01.1970 uluslararası ilişkiler uzmanı
    10 fikret murat tural 02.02.1974 sınıf öğretmeni
    11 abdullah tombul 02.02.1956 jeomorfolog
    12 adem yücel 10.06.1979 işletmeci

    giresun
    1 nurettin canikli 15.05.1960 iktisatçı gazeteci maliye baş müfettişi
    2 mehmet geldi 10.03.1960 harita mühendisi müteahhit
    3 adem tatlı 04.02.1968 veteriner hekim
    4 şengül şahin 05.05.1959 insan kaynakları yöneticisi

    gümüşhane
    1 kemalettin aydın 10.05.1962 doçent doktor
    2 feramuz üstün 10.12.1970 mali müşavir, banakacı

    hakkari
    1 mehmet necip zeydan 27.10.1955 inşaat mühendisi
    2 kasım demir 07.07.1954 belediye başkanlığından emekli
    3 abdulmuttalip özbek 08.05.1963 inşaat teknikeri,fen müdürü

    hatay
    1 sadullah ergin 06.07.1964 avukat
    2 orhan karasayar 29.03.1965 ziraat mühendisi
    3 mehmet öntürk 18.03.1970 işletmeci
    4 adem yeşildal 07.02.1976 avukat
    5 hacı bayram türkoğlu 01.12.1954 eczacı
    6 filiz özçörekçi 26.03.1964 işkadını esnaf
    7 fevzi şanverdi 10.05.1963 müterrim tercuman
    8 mehmet saruhan 28.03.1962 öğretmen avukat
    9 abdülkerim güven 20.10.1974 avukat
    10 hür emre önal 24.06.1978 uluslararası ilişkiler uzmanı

    ığdır
    1 yaşar akkuş 18.04.1954 sanayici
    2 nurettin aras 06.03.1954 serbest meslek

    ısparta
    1 süreyya sadi bilgiç 16.07.1961 ekonomist
    2 recep özel 07.01.1969 avukat
    3 suat kolukırık 16.05.1970 sosyolog
    4 pınar taner topsakal 03.09.1978 pratisyen hekim

    istanbul-1
    1 recep tayyip erdoğan 26.02.1954 iktisatçı
    2 egemen bağış 23.04.1970 üst düzey yönetici
    3 idris güllüce 11.02.1950 yüksek inşaat mühendisi
    4 erol kaya 01.10.1959 serbest
    5 mihrimah belma satır 20.02.1961 avukat
    6 mustafa ataş 20.05.1957 yönetici
    7 muhammed çetin 16.11.1963 öğretim görevlisi
    8 ismet uçma 01.01.1955 yazar
    9 gürsoy erol 12.10.1956 elektrik müh.
    10 alev dedegil 21.02.1958 yönetici
    11 mehmet domaç 08.04.1950 eczacı
    12 osman boyraz 23.01.1974 harita yüksek mühendisi
    13 oktay saral 18.03.1967 inşaat mühendisi
    14 metin külünk 16.11.1960 inşaat mühendisi
    15 ahmet berat çonkar 13.08.1976 ısletmecı-yonetıcı-uluslararası ekonomı-sıyaset
    16 muhammet bilal macit 11.09.1984 siyaset bilimi
    17 meltem gürler göksel 06.10.1966 psikolog - reklamcı olarak çalışıyor
    18 numan güzey 15.05.1948 avukat
    19 alican taşcı 06.06.1957 bankacı-ekonomist
    20 serkan bayram 01.04.1974 avukat
    21 fahri yasin şener 20.06.1975 tarihçi
    22 bilal topçu 22.02.1981 iktisat
    23 hakkı şanlı 08.03.1954 makina mühendisi
    24 derviş yücel 28.07.1960 dil bilimci eğitimci
    25 ayşegül esra atik 01.01.1975 tasarım
    26 faruk bilal şener 13.10.1981 kuyumculuk yapı ve inşaat
    27 mehmet fatih bulaç 07.04.1975 bankacı
    28 erkan hacısalihoğlu 17.07.1971 inşaat mühendisi
    29 esra hatipoğlu 25.06.1982 avukat
    30 hayri köse 27.06.1977 yönetici

    Istanbul-2
    1 nimet çubukçu 02.03.1965 serbest avukat
    2 ayşe nur bahçekapılı 26.11.1954 avukat
    3 burhan kuzu 01.01.1955 anayasa hukuku profesörü
    4 ekrem erdem 01.01.1948 emekli öğretmen
    5 volkan bozkır 22.11.1950 diplomat - büyükelçi
    6 ibrahim yiğit 08.12.1947 ziraat yüksek mühendisi
    7 ahmet kutalmış türkeş 16.10.1978 ekonomist
    8 ismail safi 20.01.1968 siyaset bilimcisi
    9 türkan dağoğlu 10.09.1945 doktor
    10 şirin ünal 11.08.1954 emekli hava pilot tümgeneral
    11 sevim savaşer 27.04.1953 öğretim üyesi
    12 hüseyin bürge 10.08.1955 emekli öğretmen
    13 osman aşkın bak 11.10.1966 makina mühendisi işletmeci
    14 ahmet haldun ertürk 15.06.1955 doktor
    15 ahmet baha öğütken 01.11.1961 mali müşavir
    16 ahmet hamdi çamlı 15.02.1965 ticaret
    17 osman köksal 01.02.1970 avukat
    18 adem ali yılmaz 24.11.1984 bilgisayar mühendisi
    19 üzeyir ilbak 01.02.1958 yönetici şirket ortağı
    20 emin haberdar 05.04.1958 kimya mühendisi
    21 ahmet özel 01.07.1972 avukat
    22 hüseyin eroğlu 05.02.1968 sm.mali müşavir
    23 ahmet yıldız 27.07.1985 işletme yöneticiliği
    24 seçil sayın elmas 31.01.1979 avukat
    25 nadir uzun 02.09.1982 turizm
    26 erol günay 05.11.1979 istaistikçi
    27 ali rıza abdik 01.03.1984 mimarlık fakültesi iç mimar

    İSTANBUL-3
    1 ÖMER DİNÇER 10.09.1956 AKADEMİSYEN
    2 ABDÜLKADİR AKSU 12.10.1944 IDARECI
    3 ÜNAL KACIR 13.01.1953 MAKINA MUHENDISI
    4 HAKAN ŞÜKÜR 01.09.1971 SPORCU
    5 HALİDE İNCEKARA 18.09.1959 YONETICI
    6 MUSTAFA ŞENTOP 06.08.1968 ÖĞRETİM ÜYESİ
    7 FEYZULLAH KIYIKLIK 15.03.1949 EĞİTİMCİ-AVUKAT
    8 TÜLAY KAYNARCA 13.10.1969 GAZETECİ
    9 NUREDDİN NEBATİ 01.01.1964 İŞ ADAMI
    10 MEHMET DOĞAN KUBAT 21.11.1969 AVUKAT
    11 BÜLENT TURAN 17.01.1975 HUKUKÇU
    12 MEHMET MUŞ 01.05.1982 EKONOMİST
    13 GÜLAY DALYAN 01.06.1962 MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
    14 ENVER YILMAZ 20.03.1970 HAKİM AVUKAT
    15 HARUN KARACA 17.02.1962 SERBEST MUHASEBECİ
    16 CEMAL ÖZDEMİR 01.11.1950 İKTİSATÇI
    17 ALPAY TARHAN 09.07.1979 EĞİTİMCİ
    18 BEHİYE __________EKER ALBAYRAK 29.10.1979 AVUKAT
    19 SADIK DANIŞMAN 04.01.1955 DOKTOR
    20 EMRAH KULAKLI 25.07.1980 AVUKAT
    21 ESRA DENİZ 28.11.1970 AVUKAT
    22 MÜZEMMİL HEVADPAL 05.05.1977 PROFESYONEL YÖNETİCİ
    23 ABDULLAH BAŞCI 01.01.1960 YÖNETİCİ
    24 HAYATİ GÜLLÜK 01.05.1959 ELEKTRİK MÜHENDİSİ
    25 NECATİ KARAGÖZ 04.04.1973 İŞLETME
    26 İSA GÜMÜŞ 20.03.1970 SEBET MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR
    27 YUSUF İŞLER 14.01.1980 AVUKAT
    28 SALİH ÇAĞDAŞ 24.05.1980 AVUKAT

    İZMİR-1
    1 ERTUĞRUL GÜNAY 01.03.1947 HUKUKÇU
    2 MEHMET SAYIM TEKELİOĞLU 22.10.1950 MAKİNE MÜHENDİSİ ÖĞRETİM ÜYESİ
    3 İLHAN İŞBİLEN 01.04.1946 SANAYİCİ
    4 İLKNUR DENİZLİ 12.10.1964 GIDA MÜHENDİSİ
    5 ALİ AŞLIK 10.01.1964 AVUKAT
    6 RIFAT SAİT 06.06.1966 İKTİSATÇI
    7 BİLAL DOĞAN 10.11.1958 ESKİ VERGİ DENETMENİ
    8 CEMAL BEKLE 02.04.1978 TURİZM
    9 TÜLİN BOZKURT HAZAR 27.04.1971 İŞLETMECİ-DİLBİLİMCİ
    10 HARUN ÖZDEMİR 01.03.1964 EĞİTİMCİ, SİYASİ ANALİST, DANIŞMAN, TV YAPIMCISI,
    11 OSMAN SAKMAN 16.01.1977 İŞLETMECİ,TÜCCAR
    12 MAKSUT KARAOSMAN 12.10.1975 AVUKAT
    13 DOĞAN BAYRAM 14.02.1982 KOORDİNATÖR

    İZMİR-2
    1 BİNALİ YILDIRIM 20.12.1955 YÜKSEK MÜH
    2 AYDIN ŞENGÜL 15.10.1968 ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
    3 ERDAL KALKAN 20.01.1946 AVUKAT
    4 NESRİN ULEMA 20.12.1971 ECZACI
    5 HAMZA DAĞ 01.03.1980 AVUKAT
    6 BEKİR PAKDEMİRLİ 10.11.1973 YÖNETİCİ
    7 HASAN ŞAHİN 17.10.1965 ÇİFTÇİ
    8 MÜJDE ÖZKUMOVA 19.06.1971 KUAFÖR
    9 TOLGA MURAT BALIKÇI 05.10.1981 MİLLİ SPORCU
    10 UĞUR TÜRKAN 01.12.1975 İNŞAAT MÜHENDİSİ
    11 ABDULLAH TEKBAŞ 01.09.1974 PEYZAJ MİMARI
    12 YEŞİM DEMİRALİ 20.09.1971 AVUKAT
    13 MEHMET KAVUK 30.08.1984 İŞLETME
    KAHRAMANMA
    1 MEHMET SAĞLAM 15.03.1938 ÖĞRETİM ÜYESİ, PROFESÖR
    2 NEVZAT PAKDİL 12.01.1950 KAMU YÖNETİCİSİ
    3 MAHİR ÜNAL 01.07.1966 AKADEMİSYEN
    4 YILDIRIM MEHMET RAMAZANOĞLU 15.01.1956 İKİ BRANŞTA UZMAN TIP DOKTORU
    5 SEVDE BAYAZIT KAÇAR 02.03.1974 YAPIMCI
    6 SITKI GÜVENÇ 01.11.1961 DİŞ HEKİMİ
    7 HAMİT BÜLENT EKEN 23.05.1977 ECZACI
    8 İDRİS TEZCAN 22.01.1962 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

    KARABÜK
    1 MEHMET ALİ ŞAHİN 16.09.1950 AVUKAT
    2 OSMAN KAHVECİ 10.10.1950 ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ

    KARAMAN
    1 LÜTFİ ELVAN 12.03.1962 EKONOMİST
    2 MEVLÜT AKGÜN 10.10.1966 AVUKAT

    KARS
    1 AHMET ARSLAN 02.06.1962 GEMİ İNŞA VE MAKİNE MÜH.
    2 YUNUS KILIÇ 01.01.1965 ÖĞRETİM ÜYESİ
    3 SUAT DOĞAN 12.03.1974 AVUKAT

    KASTAMONU
    1 HAKKI KÖYLÜ 01.07.1948 EMN.SAVCI - AVUKAT
    2 MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN 18.08.1970 ECZACI
    3 ZAFER NALBANTOĞLU 23.08.1980 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

    Kayseri
    1 taner yıldız 03.04.1962 elektrik elektronik mühendisi
    2 sadık yakut 03.02.1956 cumhuriyet savcısı
    3 mustafa elitaş 05.02.1957 sanayici
    4 yaşar karayel 01.03.1950 yönetici
    5 pelin gündeş bakır 13.03.1972 deprem mühendisliği
    6 ahmet öksüzkaya 25.07.1960 serbest muhasebeci mali müşavir
    7 ismail tamer 10.08.1956 doktor
    8 murat cahid cıngı 21.07.1971 avrupa birliği siyaset uzmanı
    9 mehmet adıgüzel 27.03.1978 sanayici

    kırıkkale
    1 beşir atalay 01.04.1947 avukat
    2 oğuz kağan köksal 04.09.1948 vali-emniyet genel müdürü
    3 ramazan can 20.04.1970 avukat - hukukçu

    kırklareli
    1 şenol gürşan 17.10.1964 avukat
    2 şaban erden 14.01.1949 inşaat yüksek mühendisi
    3 volkan göç 12.04.1981 orman mühendisi

    kırşehir
    1 abdullah çalışkan 16.03.1974 işletme
    2 muzaffer aslan 18.08.1968 avukat

    kilis
    1 fuat karakuş 03.02.1973 uzman doktor
    2 ahmet salih dal 02.03.1971 ilahiyatçı

    kocaeli
    1 nihat ergün 14.09.1962 ıktısatcı
    2 fikri ışık 13.09.1965 eğitimci
    3 azize sibel gönül 12.08.1966 mimar
    4 muzaffer baştopçu 20.06.1948 yuksek kımyager
    5 zeki aygün 22.07.1953 elektrik mühendisi
    6 ilyas şeker 30.05.1960 harita kadastro yüksek mühendisi
    7 mehmet ali okur 04.08.1973 iş adamı
    8 sami çakır 15.10.1958 bankacı
    9 ayşe müge olşen 03.01.1969 eczacı
    10 serkan seyhan 29.12.1979 öğretmen - kalite yönetim uzmanı
    11 yalçın coştur 30.05.1975 serbest muhasebeci mali müşavir

    konya
    1 ahmet davutoğlu 26.02.1959 büyükelçi, öğretim görevlisi
    2 kerim özkul 18.05.1959 avukat, sanayici
    3 ilhan yerlikaya 20.12.1960 öğretim üyesi
    4 ayşe türkmenoğlu 20.03.1965 avukat
    5 cem zorlu 09.07.1963 öğretim üyesi
    6 hüseyin üzülmez 05.03.1957 iş adamı
    7 mustafa baloğlu 01.01.1967 genel cerrahi uzmanı
    8 mustafa kabakcı 05.04.1954 iş adamı
    9 gülay samancı 25.02.1977 avukat
    10 mustafa akış 10.08.1981 avukat
    11 harun tüfekci 30.01.1971 avukat
    12 abdullah ağralı 10.11.1969 doktor
    13 halil etyemez 03.05.1965 eğitim müfettişi
    14 rahim türk 24.12.1985 iktisatçı-tüccar

    kütahya
    1 soner aksoy 27.07.1941 di.y. Makine mühendisi
    2 hasan fehmi kinay 03.10.1964 iktisatçı işadamı
    3 idris bal 25.04.1968 öğretim üyesi profösör doktor
    4 vural kavuncu 08.03.1966 doktor
    5 bediha türkyılmaz 29.09.1971 enfeksiyon hastalıkları uzmanı

    malatya
    1 mahmut mücahit fındıklı 15.08.1957 elektrik mühendisi
    2 mustafa şahin 03.02.1956 özel öğretim kurumu işletmeciliği
    3 öznur çalık 01.01.1965 eczacı
    4 hüseyin cemal akın 11.02.1949 avukat
    5 ömer faruk öz 05.10.1966 milletvekili
    6 şanal tosun 05.05.1958 tıp doktoru

    manisa
    1 hüseyin tanrıverdi 04.09.1956 eğitimci, sendikacı
    2 recai berber 20.06.1959 hesap uzmanı
    3 uğur aydemir 08.12.1967 mali müşavir
    4 muzaffer yurttaş 28.02.1967 genel cerrahi uzmanı
    5 selçuk özdağ 07.08.1958 öğretim üyesi yrd.doç.dr.
    6 sait han bakşi 20.05.1973 makine mühendisi
    7 abdurrahim arslan 06.03.1967 makine mühendisi
    8 mehmet uçak 21.07.1970 öğretmen
    9 murat erbil 10.03.1974 ekonomi finansman--uluslar arası ticaret
    10 mustafa ırmak 15.01.1981 türkçe öğretmenliği

    mardin
    1 muammer güler 21.03.1949 vali
    2 gönül bekin şahkulubey 18.06.1970 eczaclılık
    3 abdurrahim akdağ 01.09.1960 insan kaynakları yöneticisi
    4 hikmet bülent gözü 06.06.1953 işletme-yönetici
    5 edip demirdağ 21.10.1965 mütahit
    6 abdullah düzgün 03.03.1976 avukat

    mersin
    1 mehmet zafer çağlayan 15.11.1957 mak.müh sanayici
    2 ahmet tevfik uzun 15.06.1968 eczacı
    3 nebi bozkurt 10.01.1950 öğretim üyesi
    4 çiğdem münevver ökten 08.06.1961 ingilizce öğretmeni
    5 mustafa sami cüceloğlu 01.01.1966 veteriner hekim
    6 mustafa turan 01.01.1966 serbest muhasebeci ve mali müşavir
    7 fatma tansel gürel 04.09.1964 diş hekimi
    8 atilla olçum 25.03.1978 sınıf öğretmeni
    9 mustafa sever 15.10.1968 ziraat mühendisi
    10 abdullah kuz 01.01.1979 tarih öğretmeni
    11 ilhan kahraman 20.06.1976 sigortacı

    muğla
    1 ali boğa 04.01.1949 siyaset bilimci
    2 yüksel özden 05.09.1963 öğretim üyesi
    3 hayati nizamoğlu 28.10.1960 orman mühendisi
    4 yeşim avcı 11.05.1970 doktor
    5 gültekin akça 31.01.1971 avukat
    6 mehmet yavuz demir 28.01.1953 emekli bakanlık müfettişi

    muş
    1 faruk ışık 01.01.1963 mülki idare amiri-kaymakam,vali yrd.
    2 muzaffer çakar 23.03.1965 kimyager
    3 mehmet emin şimşek 05.05.1964 inşaat muhendisi
    4 melik emre 12.10.1975 avukat

    nevşehir
    1 ahmet erdal feralan 20.12.1962 yüksek makine müh.
    2 murat göktürk 28.01.1970 avukat
    3 ebu bekir gizligider 25.02.1979 serbest avukat

    niğde
    1 alpaslan kavaklıoğlu 10.03.1962 mülki idare-genel idare yöneticilik
    2 ömer selvi 16.01.1976 endüstri mühendisi
    3 erdoğan özegen 29.11.1965 22.dönem milletvekili

    ordu
    1 idris naim şahin 01.06.1956 kamu yöneticisi
    2 mustafa hamarat 21.07.1972 avukat
    3 fatih han ünal 20.03.1968 inşaat yüksek mühendisi
    4 ihsan şener 01.01.1965 kamu yöneticisi
    5 harun çakır 03.02.1954 yönetici
    6 mustafa çaya 12.05.1970 mali müşavir

    osmaniye
    1 suat önal 16.12.1961 makine yüksek mühendisi- iktisatçı
    2 durdu mehmet kastal 22.01.1969 egıtımcı
    3 mustafa dayangaç 20.09.1960 telekominikasyon-elektrik
    4 abdulkadir şahin 01.09.1956 milli eğitim müdür yardımcısı

    rize
    1 hayati yazıcı 23.05.1952 avukat
    2 hasan karal 03.01.1973 eğitimci
    3 nusret bayraktar 01.01.1951 makina mühendisi

    sakarya
    1 hasan ali çelik 02.05.1959 öğretim üyesi
    2 ayhan sefer üstün 21.08.1970 avukat
    3 şaban dişli 22.02.1958 ekonomi, iktisat, banka
    4 ayşenur islam 16.01.1958 öğretim üyesi
    5 ali ihsan yavuz 07.07.1969 avukat
    6 ziya cevherli 12.12.1960 öğretmen
    7 ender serbes 01.01.1977 altın döviz ve pırlanta ticareti

    samsun
    1 mustafa demir 18.01.1961 mimar-sanayici-ser.tic.inş.taah.
    2 suat kılıç 23.07.1972 avukat
    3 cemal yılmaz demir 12.08.1960 egitimci
    4 tülay bakır 02.05.1947 fizyolog iç hastalıkları gastroenterolojı prof.dr.
    5 akif çağatay kılıç 15.06.1976 sıyaset bılımcı
    6 ahmet yeni 10.08.1955 bankacı
    7 kamuran özden 10.05.1962 müstakil daire başkanı
    8 aslan karanfil 10.01.1970 mülki idare amiri
    9 mehmet taşan 15.02.1957 ziraat yüksek mühendisi

    siirt
    1 afif demirkıran 01.01.1952 maden yüksek müh.
    2 osman ören 13.04.1966 öğretmen
    3 bayram kızılay 05.07.1955 öğretmen

    Sinop
    1 mehmet ersoy 26.04.1964 memur-vali
    2 ibrahim felek 01.02.1957 işletmeci

    sivas
    1 ismet yılmaz 10.12.1961 hukukçu
    2 mesude nursuna memecan 23.07.1957 yayıncı
    3 hilmi bilgin 26.05.1972 avukat
    4 ali turan 15.10.1959 dış ticaret
    5 adem yıldırım 05.01.1973 hukuk fakultesi

    şanlıurfa
    1 faruk çelik 17.01.1956 eğitimci
    2 seyit eyyüpoğlu 10.04.1942 çiftçi
    3 mehmet kasım gülpınar 20.09.1969 kamu görvl.
    4 mehmet akyürek 20.11.1950 işadamı
    5 zeynep armağan uslu 11.07.1969 öğretim üyesi
    6 halil özcan 01.10.1964 öğretim üyesi yard.doç.dr
    7 mahmut kaçar 10.10.1975 çevre müh.
    8 abdulkadir emin önen 15.03.1976 üst düzey yönetici
    9 yahya akman 07.05.1966 avukat
    10 abdulkerim gök 01.03.1970 öğretim üyesi
    11 bekir eren 23.04.1977 avukat
    12 zeynep müjde sakar 21.06.1982 işletmeci

    şırnak
    1 mehmet emin dindar 01.01.1959 doktor
    2 mehmet tatar 01.02.1945 iş adamı
    3 nazan birlik 01.07.1974 avukat
    4 ibrahim baykal 04.05.1968 tüccar, çiftçi

    tekirdağ
    1 tevfik ziyaeddin akbulut 12.04.1949 emeklı valı
    2 özlem yemişçi 30.08.1971 sigorta acenteliği
    3 sait yazı 25.03.1959 makina mühendisi
    4 mestan özcan 03.01.1973 ziraat mühendisi- işletmeci
    5 mustafa yel 21.07.1968 vali yardımcısı-mülki idare amiri
    6 hakan şık 10.09.1968 kamu yönetimi

    tokat
    1 zeyid aslan 06.08.1965 avukat
    2 şükrü ayalan 01.07.1963 psikiyatr
    3 dilek yüksel 26.05.1977 iktisatçı
    4 celil göçer 05.04.1970 tıp doktoru
    5 cüneyt aldemir 30.10.1973 diş hekimi

    trabzon
    1 faruk nafız özak 19.04.1946 inşaat yük. Müh.
    2 erdoğan bayraktar 10.10.1948 inşaat yüksek müh.
    3 aydın bıyıklıoğlu 01.01.1954 makine yüksek mühendisi
    4 safiye seymenoğlu 03.03.1964 mimar
    5 yunus karabela 15.10.1969 uzman doktor
    6 salih cora 09.07.1981 avukat

    tunceli
    1 cihan açıkgöz 02.03.1969 iktisatçı
    2 bedri aşam 05.01.1966 işletme fakültesi

    uşak
    1 ismail güneş 04.03.1967 kulak burun boğaz uzmanı
    2 mehmet altay 12.10.1972 avukat
    3 hazim sesli 15.04.1966 işadamı

    van
    1 burhan kayatürk 23.08.1970 elektirik müh.
    2 fatih çiftci 06.07.1971 cumhuriyet savcısı
    3 mustafa bilici 01.01.1969 serbest muhasebeci
    4 gülşen orhan 12.12.1970 arkeolog
    5 zahir soğanda 26.02.1968 avukat
    6 abdulahat arvas 27.10.1969 sanayici iş adamı
    7 necat görentaş 01.07.1964 öğretim üyesi
    8 hasan karadaş 25.06.1982 türk dili ve edebiyat öğretmenliği

    yalova
    1 temel coşkun 21.08.1956 emekli bürokrat
    2 mustafa pehlivan 01.10.1961 serbest muhasebeci mali müşavir

    yozgat
    1 bekir bozdağ 01.04.1965 serbest avukat
    2 ertuğrul soysal 03.05.1963 uzman hekim
    3 yusuf başer 10.04.1965 avukat
    4 abdulkadir akgül 03.04.1959 ticaret

    zonguldak
    1 köksal toptan 03.01.1943 hukukçu
    2 ercan candan 06.03.1967 öğretim üyesi
    3 özcan ulupınar 02.06.1970 devrek belediye başkanı
    4 hüseyin yılmaz 18.12.1966 öğretim görevlisi
    5 polat türkmen 01.01.1957 maden mühendisi