Akıllı Defterler Geliyor

'Teknoloji Haberleri' forumunda Masal tarafından 26 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Evernote Trunk konferansında, popüler not defteri üreticisi Moleskine ile analog ortamda gerçekleştirdiği işbirliğinin tanıtımını gerçekleştirdi. Her iki şirket 24.95 dolarlık yurt dışı satış fiyatına sahip olan Evernote Smart Notebook adlı özel bir defter tasarladı.

  Smart Notebook kareli ve çizgili olmak üzere iki farklı tipte üretiliyor. Hem kareler hem de çizgiler noktalar yardımıyla oluşturulmuş, bu sayede tüm sayfalar Evernote’un yeni özellikleriyle uyumlu şekilde çalışıyor. Defterdeki herhangi bir sayfanın fotoğrafını Evernote uygulaması aracılığıyla çekip daha sonra bu sayfa üzerindeki tüm içeriği Evernote üzerinden erişilebilir ve aranabilir kılmak mümkün. Bu da defter üzerinde aldığınız notların veya yaptığınız karalamaların dijital ortama daha doğru şekilde geçirilmesini sağlıyor.

  Evernote Smart Notebook’un iki farklı boyda versiyonu bulunacak. Küçük olan defterin fiyatı yukarıda belirttiğimiz gibi 24.95 dolar. Büyük olanın fiyatı ise 29.95 dolar olarak belirlendi. Her ikisi için de şu anda yurt dışında ön sipariş süreci açılmış durumda, ancak dağıtımlarına 1 Ekim tarihinden itibaren başlanacak.


  'alıntı'
   
Yükleniyor...
- Akıllı Defterler Geliyor Forum Tarih
Lenovo’dan Akıllı Tv Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Nokia’dan İki Akıllı Telefon Müjdesi! Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Pil Ömrü En İyi Akıllı Telefonlar Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Akıllı Gözlük Google Glass Yenileniyor Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016