Ajda'ya Alkış Bana Eleştiri

'Haberler' forumunda ayla tarafından 16 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Ajda'ya Alkış Bana Eleştiri

Hande Yener, Geçtiğimiz Hafta Mayoyu Andıran Bir Kıyafetle Sahneye Çıkan Ajda Pekkan'a Gösterilen İlgiyi Kıskandı.
    Yener, "Ajda yapınca olay oluyor, alkışlanıyor. Biz yapınca eleştiriliyoruz" dedi. Hande Yener önceki akşam üniversite gençleriyle buluştu. İstanbul Florya'daki Aydın Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde sahneye çıkan Yener, söylediği şarkılarla gençleri coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan genç şarkıcı, geçtiğimiz hafta Harbiye Acıkhava Tiyatrosu'nda mayoyu andıran iddialı bir kostümle sahneye çıkan Ajda Pekkan, hakkında konuştu. Kendisinin de ilginç, cesur kıyafetler giydiğini söyleyen Yener, "Ben yaptığım zaman herkes bir şey diyor, eleştiriyor, hatta yerin dibine sokuyor. Başkaları yapınca da alkış alıyor. Ya onlar da eleştirilsin ya da hiçbirimize bir şey denmesin. Ben aykırı, cesur kıyafetleri kendime yakıştırıyorum, inşallah 70 yaşında beni de öyle göreceksiniz" dedi.

2. Cevap: Ajda'ya Alkış Bana Eleştiri

Türkiyenin her sorunu çözüldü sıra buna geldi. Haydi buyrun bakalım.
    4 yaşındaki yeğenim yapmıyor Hande'nin yaptığını :f30:

3. Cevap: Ajda'ya Alkış Bana Eleştiri

:f30: Sevgili hande ne kadar aykırı kıyafet varsa bul ve giy. :f40: İnan gıkımız çıkmaz :)
    Ajda giymiş senin neyin eksik :f30::f30:

4. Cevap: Ajda'ya Alkış Bana Eleştiri

:d: :d: :d: