Aile işi dizisi Hakanın sözleri

'Eğlence' forumunda Sezen tarafından 28 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Sezen

Sezen Editör

Aile işi Sözleri
    Aile işi Hakanın sözleri

-Gökten Adile Naşit Yağsa Bize Aliye Rona Düşer

-En son elime geçen para üç Mecidiye

-Yani Sami Bey Öyle Bir aile kurduk ki kadro şampiyonlar ligi mis

- Misal bir baba bulduk öyle bir rol kesiyor Üstad Munir Özkul'u komplekse sokar.

- Oha Ne yazıyor benim yüzümde ekmeksiz yiyin mi?

-Kudret abi sen ne yapıyorsun. Bütün mahelleyi baş aşağı silkelesen 2000 Lira çıkmaz.

-Sami Bey inanın öyle bir tipler bulacağım ki o paraya aile de oynarlar 4+4+2 de

-Eve Bakın Eve Çektik Titaniği altınıza, taksidi bitmeden batırmak mı istiyorsunuz?

-Vitrinimiz biraz nanay ama vur kantara Maşallah 80 kiloyuz. 79'u da yürek.

-Dünkü halimi martılar görse acıyıp simit atardı.

-Uçurtması yok diye poşete ip bağlayıp uçuran adamdın ben lan!

- Müjde otobüsün olayım akbili sen bas. Kasap vitrinindeki koyunun olayım. karafili sen sapla anla yahu.

- Vay arkadaş Abla dedik Bordo bereli çıktı iyimi!

- Ya kızım al da at dercesine ortalamışım topu, sen kulübeye değiştirin beni diyorsun.

-Ya ben size Minur özkul ile Adile Naşit olacaksınız diyorum. Siz Safiye ile Faik oluyorsunuz.

- Ya arkadaşlar Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günler de Ağzınıza kürekle vururum.

-Ya arkadaş kader size kombiyi kökle masraflar benden demiş, Siz biz bankamatikte yatarız diyorsunuz.

-Oğlum sendeki rahatlık sabah yattığın döşekte yok, sendeki ferahlık naneli şeker de yok.

-Dedeyi de 90+2 de çıkarıp yerine Umut Bulut'u sürelim oyuna ne dersin.

-Oğlum Kudret kezzabı Sek içirtir.

-Ooo Biz çakıya sap takana kadar hıyar'ın mevsimi geçecek.

-Vay Arkadaş yaa. Bak kızım Mahmut Tuncer halayı bırakır, Hamilelik 2 aya iner, Messi Darıca Gençliğe transfer olur ama şu gördüğün bünye hayatta özür dilemez.

-Vay Arkadaş ,küçükken senin göbek bağını ordu evinin bahçesine mi gömdüler, sürekli emir komuta.

-Ya bi susunda motorunuz soğusun.

-Valla çok gelmek isterdim ki, kanaldan aradılar, Ankaralı bir türkücü halaybaşı stoğunu eritmiş, piste taze kan istiyorlar.

- Bakın misal, Babamız on numara Minur özkul, Annemiz Adile Naşit gülerken çaydanlık gibi kaynıyor.

- Herkes gülecek düğünde, kolon arkasına oturmuş aile gibi surat asmak yok.