Ahmet Türk'e atılan yumruk

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 13 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Kapatılan DTP'nin eski genel başkanı Ahmet Türk, Samsun'da duruşma çıkışında yumruklu saldırıya uğradı. Yediği Osmanlı yumruğunun ardından hemen hastaneye kaldırıldı.
  Yumruğun sahibi ise yaptığı hareketin planlı olmadığını "Susturun şu terbiyesizleri" sözleri üzerine anlık bir tepki verdiğini belirtti. İşte olay anı...

   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2014
 2. Cevap: Ahmet Türk'e atılan yumruk

  Haberlerde izlemiştim.Fena yumruklamış. Eline yumruğuna sağlık[c*]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Nisan 2010
 3. Cevap: Ahmet Türk'e atılan yumruk

  Samsun'da Ahmet Türk'e yapılan yumruklu saldırıya tüm siyasi parti ve kentin idari yetkililerden tepki gelirken bir kişi o saldırganı destekledi. 27 yaşındaki saldırgan İsmail Ç.'nin çalıştığı işyerinin sahibi, o talihsiz eylemi gerçekleştiren çalışanıyla gurur duyduğunu söyledi.

  Samsun'da adliye çıkışında Ahmet Türk'e saldıran ve bir kahvede garson olarak çalışan 27 yaşındaki İsmail Ç.'nin eylemine işyeri sahibi Kazım Topaloğlu'dan destek geldi.

  İsmail Ç.'nin 3 yıldır çalıştığı kahvenin sahibi Kazım Topaloğlu kendisine sahip çıkarak, "3 yıldır benimle çalışıyor. Sırrı Sakık ve Ahmet Türk'ün geldiğini duydu. Kendisi Mardin'de askerlik yaptı. Orada halkın askere davranış biçimi psikolojisini bozdu. Askerlikte birşeyler yaşamış ki kafasına yer etmiş. Sigara bile içmez. Alkol bile almaz. Her Türk vatandaşının yapabileceği birşey yaptı. Ben de onunla gurur duyuyorum. Adam gibi adam. Yaptığıyla gurur duyuyorum" dedi.

  Mahalle sakinlerinden 29 yaşındaki Ufuk Dur ise, "Türkiye'yi kimse bölemez. Niye başka zaman Samsun'a gelmiyorlar da şimdi geldiler" diye konuştu.

  haber3
   
Yükleniyor...
- Ahmet Türk'e atılan Forum Tarih
Tatar Ramazan’da Ahmet Kaya Fırtınası Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Sultan Ahmet Camii hakkında bilgi Zaman Tüneli 17 Mayıs 2016
Atatürk’ü özlemle ve rahmetle anıyoruz Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
masal masal içinde özet ahmet ümit Kitap özetleri 22 Kasım 2014