Ahmet Hakan Kimdir

'Biyografi' forumunda Meryem tarafından 7 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. ahmet hakan biyografi
  ahmet hakan hakkında bilgi


  Ahmet hakan kimdir


  Ahmet hakan 1967 yılında dünyaya geldi. Babasının memuriyeti doyayısıyla Anadolu'nun çeşitli şehirlerinde dolaştı. Lisedeyken, Mavera dergisine aboneydi. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazardı; birkaçı Yedi İklim dergisinde yayınlanmıştı.


  Ahmet hakan 1993-1994 yıllarında muhabir olarak TGRT'de çalıştı. 'Yankı' isimli bir haber programı yapan ekipteydi.Kanal 7 kurulurken Genel Müdürü Mustafa Çelik'le temas kurup kadroya dahil oldu. Bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 1995-2003 arasında Kanal 7 Televizyonu Haber Müdürlüğü'nü ve ana haber spikerliğini üslendi. Kanal 7'de İskele Sancak programını yaptı ve bazı bölümlerini kitaplaştırdı.Kanal 7 TV ile anlaşamayarak istifa etti.


  İlk yazarlık serüvenine Yeni Şafak'ta başladı. Daha sonra, Sabah'ta çalıştı ve şu anda Hürriyet'te yazıyor. Ayrıca, CNNTürk'de Tarafsız Bölge programını yönetti.  [​IMG]

   
Yükleniyor...
- Ahmet Hakan Kimdir Forum Tarih
Twitter Ahmet Hakan Sosyal Medya 12 Şubat 2012
Buda Ahmet Hakan'ın Top 10 Listesiymiş!!! Haberler 30 Ekim 2011
Tatar Ramazan’da Ahmet Kaya Fırtınası Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Sultan Ahmet Camii hakkında bilgi Zaman Tüneli 17 Mayıs 2016