Ağrı'da terör saldırısı 7_Ekim_2011

'Haberler' forumunda EyLüL tarafından 7 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

 1. Ağrı'da terör saldırısı 1 vatandaş ile 1 terörist öldü
  Ağrı'da terör saldırısı

  Ağrı Valisi Ali Yerlikaya, Van'da çıkan çatışmada bir terörist öldürüldü, bir vatandaşımız hayatını kaybetti dedi.


  Ağrı Valisi Ali Yerlikaya, ''Yukarı Pamuktaş köyünde bir grup teröristin saldırısı sonucu çıkan çatışmada bir terörist öldürüldü, bir vatandaşımız hayatını kaybetti'' dedi.

  Vali Yerlikaya, yaptığı açıklamada, merkeze bağlı Yukarı Pamuktaş köyünde bir grup teröristin saldırısı sonucu çıkan çatışmada bir teröristin öldürüldüğünü, bir vatandaşın da hayatını kaybettiğini söyledi.

  Saldırıda yaralanan Pakize Gökçe'nin Ağrı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığını belirten Yerlikaya, ''Çatışmada şehit olan vatandaşımızın eşi de olayda yaralandı. Alınan bilgi üzerine çok kısa bir sürede olay yerine bir helikopter ve 4 adet zırhlı araç intikal etmiş ve yaralı vatandaşımız Ağrı Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştır. Şu anda şehit kardeşimizin eşi Pakize hanımın ameliyatı devam ediyor. Herhangi bir hayati tehlikesi bulunmamaktadır. 542 bin nüfuslu Ağrı'da teröre izin vermeyeceğiz. Kim bizim birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize silah sıkarsa lanetliyoruz. Düşüncesini, fikrini, zikrini silahla ifade edenleri tüm dünya bir insanlık suçu olarak görüyor'' dedi.
   
  Son düzenleme: 7 Ekim 2011
Yükleniyor...
- Ağrı'da terör saldırısı Forum Tarih
Ağrı'da Trafik Kazası 21 Temmuz Haberler 21 Temmuz 2012
Ağrı'daki Halk Eğitim Merkezleri Güncel Bilgiler 9 Ocak 2012
Ağrı'da trafik kazası 24 Aralık Haberler 24 Aralık 2011
Ağrı'da Doğalgaz Patlaması Haberler 12 Ağustos 2011