Ağlama yastığı

'Ev ve Dekorasyon' forumunda YAREN tarafından 25 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Başınızı yastığa koyupta ağladığınızda sağda solda selpak arama derdine artık SON.!.. Bu yastığın içerisinde bulunan bir cep sayesinde selpağınız hemen yanıbaşınızda. Ayrıca isterlerse gribal enfeksiyon geçirenlerde hasta yastığı olarakta kullanabilirler çok fonksiyonlu bir yastık:f63:

2. Cevap: Ağlama yastığı

Ahaa! Bu yastık tam benlikkk..Bir tane gönderir misin bana Yarenimm..:f106:

3. Cevap: Ağlama yastığı

Hayır tam benlik asılllllll o selpakları iki zırlamada bitiririm :f30:

Çok ilginçmiş ...

4. Cevap: Ağlama yastığı

Asıl sahibi birazdan gelir sanırım gözüyaşlı Hazanım nerde kaldın yastıklar elden gidiyor:f30:

Şaka bir yana Allah ağlatmasın..:f9:

5. Cevap: Ağlama yastığı

Geldimmmmmmmmmmmmm
    Yetiştim galibaaaa offff Yarenim buraya neden atarsın bu yastıkları bu kadar sulu gözlü varken bana kalmayacağı kesin :f20: çekilin bakiim kızlarrrr asıl sahibi geldi yastıkların Yareniminde dediği gibi :f9::f9::f9:

6. Cevap: Ağlama yastığı

HAHAH COK SÜPER BİR YASTIKMIŞ YA TAM BENLİK BEN COK SULU GÖZLÜYÜMDÜR HELE GECELRİ :eek:

7. Cevap: Ağlama yastığı

Ne ağlarr durursunuz yaaaa.... Tmm naparsanız yapın ama çok sümkürmeyin ağlarken..

8. Cevap: Ağlama yastığı

:f106: heheh tamam sümkürmeyiz.sesiz sesiz ağlarız..:oops:

9. Cevap: Ağlama yastığı

ya diğer tarafınada bir cep yapsalarmışya pislenenleri,de oraya tıkardık :D

10. Cevap: Ağlama yastığı

Haressss hiç duymadın mı yaaa dünya üzerinde kirli kağıt mendilleri ceplerinde ve çantalarında taşıyan tek millet olma özelliğimiz var. Buda demek oluyorki kirlenen selpaklar pijamaların cebine :f30: :f30:

11. Cevap: Ağlama yastığı

:f63::f63: haklsın :f30: unutmuşum ya.cocuken cok yaprdım.bu demek oluyorki pijamada olsa gecelikte olsa cepli olacak

12. Cevap: Ağlama yastığı

Aklıma geldi yazmak istedim..
    Hiç unutmuyorum anneme pijama takımı alacağımız zaman cepli olanı tercih etmişti.Eve geldiğimizde sahi merak ettim dedim uyurken ceplerine ne koymayı düşünüyorsun..Aklına geldikçe o soruma gülüyormuş:f106:
    Gerçi bu konunun dışında tabi modeli öyle hoşuna gitmişti:f40:

13. Cevap: Ağlama yastığı

Allaaammm yarabbim yaaa. Bütün sulu gözlüler buraya toplanmışlar. Yastık yüzünden birbirinizi ağlatmayın da. Ben zaten geçiyordum uğradım. :f106:

14. Cevap: Ağlama yastığı

demeki biz kadın mileti hep aynı düşüncedeymişiz.bundan sonra pijama alırken ceplerine dikkat edicem..:f106::f106: