Ağız kokusu için bitkisel tarifler

'Hastalıklar' forumunda Wish tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Ağız kokusu için bitkisel kürler
  Ağız kokusu için bitkisel yöntemler
  Ağız kokusuna bitkisel çözümler

  Ağız kokusu sadece insanın kendisini değil çevresinde bulunan insanları da rahatsız eder. Ama kimi insanlar ne yaparsa yapsın ağız kokusundan kurtulamaz. Ağzı kokusunun sebepleri çeşitlidir. Bazan bu koku bir hastalık habercisi de olabilir. Mutlaka bir doktora giderek gereken muayene ve tetkikleri yaptırın. eğer hastalık söz konusu değil ise ağız kokusundan kurtulmak için size bir kaç doğal öneride buluınacağız.

  1. Tarif :

  Malzemeler:

  Kuru Üzüm Mersin Ağacı Yaprağı Hazırlanışı: Bir su bardağı kuru üzüm ve bir tutam mersin ağacı yaprağı alınarak bir kaba konur. Macun kıvamına getirilene kadar karıştırılır ve yenir.

  2. Tarif :

  Malzemeler:

  Bal Karanfil Mesleki Tarçın Hazırlanışı: Bütün malzemelerden yarımşar su bardağı alınarak bir kaba konur. İyice ezilerek toz haline getirilir. Yeteri kadar bal eklenerek macun kıvamına geldiği zaman yenir.

  3. Tarif :

  Malzemeler:
  Bal Gül Kuruşu Hindistan Cevizi Karanfil Meyan kökü Öd Ağacı Tarçın Hazırlanışı: Bütün malzemelerden üçer tatlı kaşığı alınarak bir kaba konur. İyice ezilerek toz haline getirilir. Yeteri kadar bal eklenerek macun kıvamına geldiği zaman yenir.
   
Yükleniyor...
- Ağız kokusu için Forum Tarih
Ramazanda ağız kokusu için pratik çözüm Sağlık Rehberi 17 Mayıs 2016
Ağız Kokusu İçin hangi Doktora Gitmek Gerekir? Hastalıklar 19 Ocak 2015
Ağızdaki Soğan ve Sarımsak Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalı? Hastalıklar 15 Ocak 2015
Ağız Kokusu için bitkisel çözümler Hastalıklar 6 Mart 2014