Ağda Sonrası Sivilceler Nasıl Geçer?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 3 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

 1. Ağda Sonrası Sivilce Sorunu Nasıl Geçer  Bir çok bayanın müzdarip olduğu bir sorun ağda sonraısnda vücutta oluşa sivilceler.Uygulaığınız Ağda sonrasında oluşan sivilceler genel bir sorundur ve ağdanın yan etkisi olarak görülebiliyor.Bunun için yapmanız gereken şey çok basit ağda öncesi alacağınız birkaç önemle sivilce oluşumunu azaltabilirsiniz.

  Uygulayacağınız ağda sonrasında vüdunuzda oluşan sivilcelerin görünümünü azaltmak için ise yapmanız gereken şey soğuk kompres yapmak, bol ve pamuklu kıyafetler giymelisiniz ayrıca fazla terlememeye özen göstermelisiniz.

  Ağda öncesi cildimizi temizlemek için antimikrobiyal temizleyici kremler kullanabiliriz.

  Sivilce oluşan bölgelerin genişlememesi için kesinlikle elinizle dokunmayın ve sivilceleri sıkmaya çalışmayın. Sivilcenin oluştuğu yerlerde bulunan kıl kökleri ağda sonrası bakterilere karşı korumasızdır ve ellemek işleri sadece daha kötü yapar.Ağdadan sonrasındaki gün hafif peeling etkisi olan bir vücut şampuanıyla sivilcelerin bulunduğu bölgeleri çok fazla bastırmadan güzelce yıkayın.Ağda sonrası sivilceler oluştuysa takip eden iki gün havuza girmeyin ve küveti kullanmak yerine ayakta duş almaya dikkat edin.
   
Yükleniyor...
- Ağda Sonrası Sivilceler Forum Tarih
Ağda sonrası cilt bakımı nasıldır Sorun Cevaplayalım 24 Ağustos 2011
sir ağda sonrası ne sürülür Sağlık bilgisi 9 Mayıs 2008
Ağrısız Ağda Nedir? Ağda Nasıl Yapılır? Kadınca 19 Mayıs 2016
Soru Moment Kelimesi Orta Çağda Ne kadarlık bir süre dilimini ifade etmektedir Sorun Cevaplayalım 1 Mart 2016