Afacanlar oyunu

'Çocuk Kulübü' forumunda Dark tarafından 14 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. KOD ADI: AFACANLAR 10 yaşındaki beş hareketli çocuk, hayattaki bütün eğlenceli şeylerin tadını çıkarabilmek için yetişkinliğe karşı güçlerini birleştirirler.

  [​IMG]
  [FLASH]http://ht.cdn.turner.com/toon/games/knd/outnumbuhd/game.swf[/FLASH]
   
  Son düzenleme: 11 Haziran 2009
 2. Cevap: Afacanlar oyunu

  bunların hepsini biliorum cartoon netwörk die bi kanal war ordaki çizgifilimlerden
   
 3. Cevap: Afacanlar oyunu

  :f20: ii bunlarla gel bak;Numara 1: Gerçek adı: Nigel Uno. Sektör V'nin lideridir. Uno İspanyolca'da bir anlamına gelir. İngilizdir. Siyah bir gözlük takar ve onu hiç çıkarmaz. Annesi "Numara 999" adında afacanlardaki ilk kızdır. lizzieyle çıkıyordur.
  Numara 2: Hoagie Pennywhistle Gilligan Jr. (Türkçe dublajda: Bilgincan). Gruptaki mekanik alanda en dâhi kişidir. Şişman bir yapısı vardır. Kardeşi Tommy hep aralarına katılmak istemektedir ancak bu teklif hep reddedilince oda Afacanlar'ın düşmanlarına bilmeden bir makine yapar. numara 5 e aşıktır.
  Numara 3: Kuki Sanban (Türkçe dublajda: Tatlıcan). Numara 3, Japon'dur ve çok dikkatsizdir. En sevdiği şey oyuncaklarıdır. Sanban Japonca'da "3" anlamına gelir. numara 4 ye aşıktır.
  Numara 4: Wallabee Beetles (Türkçe dublajda: Huysuzcan). Grubun en sinirli ve kavgacı karakteridir. Numara 3'e aşıktır. Genelde sarı saçları gözlerini kapatır.
  Numara 5: Abigail Lincoln (Türkçe dublajda: Sinsican). Afro-Amerikan'dır.Gruptaki en sakin üyedir ve yaptığı planlarla Numara 1'e çok yardımcı olur.numara 2 ye aşıktır.
   
Yükleniyor...
- Afacanlar oyunu Forum Tarih
Afacanlar Çetesi Kitap özeti Ders notları 28 Kasım 2009
Afacanlar Resimleri Çocuk Kulübü 10 Mart 2009
Bir ülkede kamuoyunun ortaya çıkamamasının sonuçları neler olabilir? Soru Cevap 3 Eylül 2016
Candy Crush Oyunu Nasıl Oynanır Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016