Adobe Dreamweaver Cs5 Eğitim Seti

'Teknik Yardım' forumunda Meryem tarafından 16 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Adobe Dreamweaver Cs5 Eğitim Seti içeriği
    Adobe Dreamweaver Cs5 Eğitim Seti nedir

Adobe Dreamweaver Cs5 Eğitim Seti

Adobe Dremweaver CS5 ile çizdiğiniz web şablonlarını CSS tekniği ile yayınlamaya hazır hale getirebileceğiniz bir program.Bu programın içeriğine baktığınız zaman sizlere bu teknikleri detaylarıyla birlikte anlatılmaktadır. Bu set paket olduğu için her programın birbirleriyle entegresinden bahsedilmiştir.Örneğin Photoshop programından bir resmi Dreamweaver'a ekleyebilir ve entegreli bir şekilde zahmetsizce ve hızlıca çalışabiliyoruz.
    Yaptığımız web sitelerini Google gibi arama motorlarında ön sıralarda çıkartabilmek için bazı standartlarımız var. Bu standartları sitemize uygulayabilmemiz için Dreamweaver'a ihtiyacımız vardır.

Bu sette sizlere Adobe Dreamweaver CS5 versiyonu anlatışmıştır. Konu içeriğine bakıldığında birçok özellikten bahsedildiğini görüyoruz. Özgün örneklerle bu programı rahatlıkla öğrenebileceğiniz sade anlatım ile Adobe Dreamweaver CS5 eğitim setimizin vazgeçilmezlerindendir.
    Eğitim seti sonunda Dreamweaver'ı aktif bir şekilde kullanmış olup CSS kodlamasına hakim olmuş olacaksınız.