Adnan Polat Şike Soruşturması

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 4 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Adnan Polat İfade Verecek
  Adnan Polat Şike Soruşturmasında İfade Verecek
  Eski Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın futbolda şike soruşturmasıyla ilgili iddialar kapsamında ifade vereceği öğrenildi.

  Futbolda şike soruşturması kapsamında polis, Galatasaray Kulübü eski başkanı Adnan Polat'ın Mecidiyeköy'deki ofisinde arama yaptı.Adnan Polat'a ait bazı adreslerde arama yapıldığı belirtilirken, aramalarda soruşturmada geçen iddialarla ilgili bilgi ve belge arandığı ifade edildi.


  Galatasaray Ali Dürüst Açıklaması

  Gelişen olaylar karşısında Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, Galatasaray'da kulübünde bugün yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı.

  Ali Dürüst konuşmasında ;

  Şike iddialarını kesin bir dille yalanlayan Ali Dürüst, "Bizim kulübümüzde kendi iç yazışmayla ilgili bir olay. Şu anki futbolda yaşananlarla alakası yok." diye konuştu.

  Emniyet güçlerinin kendilerine Denizlispor maçını sormadığının altını çizen Dürüst, "Galatasaray'ın bir ayrıcalığı yok. Ancak bu olayların dışındayız. Görüldü kü bu iddialar asılsız. Şuan Galatasaray'da yaşanan konunun futbolla bir alakası yok." diye konuştu

  Ali Dürüst, Adnan Polat ve Bülent Tulun arasında geçen özel yazışmanın Galatasaray'ı bağlamayacağını da sözlerine ekledi.
   
Yükleniyor...
- Adnan Polat Şike Forum Tarih
Adnan Polat Beraat Etti Spor Gündemi 6 Haziran 2012
Adnan Polat ın Arda Turan Açıklaması Spor Gündemi 12 Mart 2012
Adnan Şenses Vefat Etti Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Adnan Şenses Kimdir? Biyografi 25 Aralık 2013