Adını kullanamayan adam!

'Teknoloji Haberleri' forumunda icrebah tarafından 18 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

 1. Adını kullanamayan adam!

  Çok ilginç bir Anonymous haberi daha: İşte kendi adını kullanması yasaklanan adam?Anonymous adlı grubun internet üzerindeki eylemleri pek çok sıra dışı olaya şahit olmamızı sağladı. Ama son olay mahkemelerin internet üzerindeki aktiviteleri değerlendirmek konusunda ne kadar geri kaldığını şaşırtıcı bir şekilde ortaya koydu.

  Bildiğiniz gibi Anonymous özellikle son dönemde belirlediği bazı hedeflere karşı siber saldırılar düzenledi ve bu saldırılar sonucunda farklı ülkelerdeki güvenlik güçleri suça karışan kişilerin peşine düştü. İngiltere'de soruşturma sonrasında tutuklanan 4 gençten ikisi geçtiğimiz günlerde kefalet ödeyerek serbest bırakıldılar. Fakat kefaletle salıverilmenin de şartları var ve bu durumdaki şart oldukça ilginç.

  Tutuklananlardan Peter David Gibson adlı gencin kefalet şartlarından biri internette kullandığı takma adını bir daha kullanmaması. Fakat Peter çoğu Anonymous üyesi gibi takma bir isim değil kendi ismi olan Peter'ı kullanıyordu. Bu kararla beraber yargıç Peter'ın internet üzerinde kendi adını kullanmasını yasaklamış oldu.

  Neyse ki Peter'ın kullanabileceği bir ismi daha var...

  kaynak :milliyet
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Eylül 2011
Yükleniyor...
- Adını kullanamayan adam Forum Tarih
Milyoner Domdom Kurşunu adını hangi ülkenin Şehrinden almıştır Sorun Cevaplayalım 13 Temmuz 2016
Kadınca Kadının günlük bakımı nasıl olmalı Kişisel Bakım 5 Haziran 2016
Adını Kalbime Yazdım Dizi Konusu Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Plants vs Zombies 2 Oynadınız mı? Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016