Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

'Popüler Diziler' forumunda Masal tarafından 29 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. Feriha'yı Kim Vurdu

Adını Feriha Koydum Ferihayı Vuran Kim?

Emir'le Feriha'nın nikah töreninde ilk danslarını yaparken Feriha vuruluyor ve ölüyor. Peki ya Feriha'yı kim vurdu? Yavuz Sancaktar'ın bunu yaptırması muhtemel.

2. Cevap: Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

Bana kalırsa Yavuz Sancaktardan beklediği cevabı alamayan Ece ortada kalınca gitti Feriha'yı vurdu.

3. Cevap: Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

herkez ferihanın eski nişanlısını unuttu o olabilir bence yada hoca ama kim vurursa vursun neticede adını feriha koydum değil bir dahaki sezonda adını sadece _____ olacak fatih aksoy hazal kayayı geri getirmek için herşeyi yapabilir neticede adını feriha koydum ama feriha öldü cok sacma hazal kaya isterse bu dizide oynamak baska dizi için atılan imza bedeli ödenir geri alınır oyuncu bunca bölümden feriha yapımcılarına bayağı para kazandırdı ama hazal kaya oynamak istemezse onuda anlarım çünkü dizinin senaristi içip içip yazıyor herhalde senaryo yu ayrıl ayrılmaz birleş birleşmez sacmalıyorlardı hazal iyi oyuncu vede ferihaya yakısıyordu o olmadan olmaz fakat ne olursa olsun hazal kaya yolun her daim açık olsun herşeyin en iyisine layıksın .

4. Cevap: Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

ferihayı ece vuruyor son bölümde zaten
    feriha elinde evlilik cüzdanını düşürdüğünde
    ecenin ayakları gözüküyor bence tekrar izleyin 67.bölümün sahnesini

5. Cevap: Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

o ayaklar ece ye ait değil. handenin yanına doğru bakarsanız siyah kıyafetli birine ait. ama ece mi halil mi vurdu bilemiyorum. sadece kafama takılan feriha vuruluyor peki neden etrafın yüzünde buna dair bi yüz ifadesi bulunmuyor ne babası ne handenin etrafta bi hareket bile yok şaşırtıcı