Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde arbede

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. Saat 14.00'de başlaması gereken Adana Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısına Meclis Başkan Vekili Mustafa Tuncel, 25 dakika geç geldi. Havaların sıcak olması nedeniyle meclis katiplerinin terlediklerini, bunun için meclisten izin istediklerini belirten Mustafa Tuncel, meclis üyelerine , "Siz ne derseniz o olur" dediği anda, MHP'li Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Ahmet Asaf Uslu, "Sayın Başkan siz meclise 25 dakika geç geldiniz. Önce bu meclisten bir özür dileyin" dedi.

    Bu eleştiriye sinirlenen Tuncel, "Senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu lan? Sen kim oluyorsun dümbük" diyerek ceketini çıkarıp merdivenlerden Ahmet Asaf Uslu'nun üzerine yürüdü. Araya giren diğer meclis üyeleri daha büyük olayı önledi.

    Tuncel yeniden divan masasına geldiğinde, "Ben 5-10 bin Adana Demirspor taraftarlarına külhanbeylik yaptım, sen kim oluyorsun lan" dedi. MHP Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan ile meclis üyelerinin olayı yatıştırmasından sonra Tuncel, meclis toplantısına ara verdiğini duyurdu. Salondan ayrılmayan meclis üyeleri ise, "Açılmayan meclis kapatılamaz" diyerek meclisin yeniden açılmasını beklediler.
     
Yükleniyor...
- Adana Büyükşehir Belediye Forum Tarih
Adana’nın Tarihi Güzellikleri Zaman Tüneli 17 Mayıs 2016
2015 Adana iftar ve sahur vakitleri Ramazan ve Oruç 13 Haziran 2015
Ergenlik çağından önce adanan adakların hükmü İslami Bilgiler 22 Eylül 2014
Adana Nüfusu 2015 Türkiye Coğrafyası 1 Şubat 2014