Acıklı Sözler

Konusu 'Anlamlı Sözler' forumundadır ve Wish tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. Wish

Wish Üye

♥ bir avuctu aradigim, yuregimi koyacagim, bir cift gozdu, gozumden sakinacagim bakmaya kiyamayacagim. Ne sairlein misralarinda nede picassonun monalisasinda.

♥ yuruyorum yine sokaklarda, yagmur yagiyor saclarima, suzulup karisiyor goz yaslarima, dayanamiyorum yokluguna, gel gotur beni uzaklara.

♥ aklimdaydin gun geceye devrildiginde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktin! Oysa bir sen vardin icimi isitacak.

♥ gece yorulmus oturur basucumda, yalnizliksa uyuya kalmis yatagimda, goz yaslarim bir arkadastan odunc, aglayip geriverecegim...

♥ gonul isterdiki cagrilarimiza cagri atilsin. Gonul isterdiki sevdigimiz arasin! Herneyse gonul bunada alisirsin!

♥ yalnizligin boylesi hayal etmek bile mumkun degil, ama gercek, hayalin otesinde. Bir su damlasi yalniz bir okyanusun icinde, oysa binlerce damlayla ic ice!

♥ issiz basi bos deryada geziyorum. Yalnizligin adini senin adinin yanina yaziyorum, yaziyorum durmaksizin, haykiriyorum dunyaya bicaresizligimi!

♥ kendimize uzak bir ruzgariz biz, uzerine kus konmayan agaclar gibi durdugumuz yerde olur gideriz. Bir baska alemde kendimiz olmadan eseriz.

♥ bir cicegin acmak icin sebepler buldugu gibi, yasama dair sebepler bulmak icin yasiyorum. Eger bir gun gelirde yasamak icin bir sebep bulamazsam olmek icin bir sebep bulmusum demektir.

♥ ellerimi her uzatisimda boslukta kaliyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cikiyor, ne oldugunu bilmiyorum ama, birileri duslerimde hickirarak agliyor.

♥ yoklugun sirtima saplandi bir bicak gibi akitir tasa, topraga kanimi dunya seninle aydinlik ve guzeldi simdi bin gunes dogsa goturmez karanligimi.

♥ bir yerlere varmadan, nasil boyle hic durmadan akip gidiyor gunler. Yasam diye verdigin bumu soyle. O mu sirtima sapladigin hancer!

♥ dayanmak zor yalnizligina aksamlarin, unutmak mumkun degil seni bir sarki gibi agir agir ilerleyen bu zaman icinde, her an bir sarhosluktur sensizligin verdigi.

♥ su anda hicbirsey mumkun degil. Su anda herseyden ayri, herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnizlik ve kahir.

♥ anlatsam derdimi kimse anlamaz, perisan halime golgem acimaz, olsemde ardimdan bir kul aglamaz, bir dost ariyorum bulamiyorum!

♥ gecenin karanligi odama vuruyor, yasadikca yalnizligimi hissediyorum, oyle aci veriyorki bana, acimi kadehlerle paylasiyorum

2. Semerkand

Semerkand Üye

bir yerlere varmadan, nasil boyle hic durmadan akip gidiyor gunler. Yasam diye verdigin bumu soyle. O mu sirtima sapladigin hancer! Teşşekürller Wish

3. incitanem

incitanem Üye

♥ anlatsam derdimi kimse anlamaz, perisan halime golgem acimaz, olsemde ardimdan bir kul aglamaz, bir dost ariyorum bulamiyorum!

Emeğine sağlık Wish​

4. selim13

selim13 Üye

gonul isterdiki cagrilarimiza cagri atilsin. Gonul isterdiki sevdigimiz arasin! Herneyse gonul bunada alisirsin!

5. Ezlem

Ezlem Üye

Güzel sözler wishim artık lazım oldukca girer bir kaçtane alırım teşekkürler..:f40:

6. Hakmen

Hakmen Üye

kendimize uzak bir ruzgariz biz, uzerine kus konmayan agaclar gibi durdugumuz yerde olur gideriz. Bir baska alemde kendimiz olmadan eseriz.

teşşekürler Wish