Acıkanlara Çözüm

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 22 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Yemeksepeti macerası Türkiye'deki internet girişimcileri için büyük bir örnek oluşturuluyor. Yemek yapamayacak kadar tembel insanlar için oluşturulan site ilk kurulduğu zaman sadece birkaç firma tarafından destekleniyordu.

Ancak şu anda bilinen tüm ünlü restoran ve fast food zincirleri bu sitede yer almak için birbirleriyle yarışıyor. Sitede, semt ya da restoran bazına göre yiyecek siparişi verebiliyorsunuz.

Sitenin geniş restoran seçeneği sayesinde 24 saat boyunca sipariş verebiliyorsunuz. Üstelik çoğu restoran yemekle birlikte size promosyonda yolluyor.

Mybilet
    İstediğiniz film ya da gösterinin biletlerini almak için buraların gişelerine gitmek ve kuyruk beklemek canınızı sıkıyorsa bu site işinize yarayacak.

Mybilet özellikle gün içerisinde verilen ani sinemaya gitme kararları konusunda kullanıcılara çok yardımcı oluyor. Site üzerinden hemen her sinemaya salonuna bilet alabiliyorsunuz.

Yemek evi TV
    Öğrencisinden çalışanına kadar herkes için yeni yemek tarifleri öğrenmek tam bir sorun oluyor. Kitaplardaki kimya formülü gibi yemek tariflerini deneyip sonrada çevrenize tattırıp sosyal yaşamanızı zedelemeyin.

Yemek evi adım adım size yeni tariflerin nasıl yapılacağını gösteriyor. TV programı aramak yerine her gün yeni bir tarif öğrenebilirsiniz.

2. Teşekürler Pardus abicim . . :f196:

3. Yemek yapamayacak kadar tembel insanlar için oluşturulan site.. :f30: tam benlik teşekkürler Örtmenimm:f196: