Acıbadem Bakırköy Hastanesi Nerede

'Ne Nerede ?' forumunda Aysell tarafından 1 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Acıbadem Bakırköy Hastanesi telefon

Adres: Halit Ziya Uşaklıgil Cad. 1 Bakırköy 34140 İstanbul
    Tel: (212) 414 44 44

[MAP]Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi, Istanbul, Türkiye[/MAP]

2. Cevap: Acıbadem Bakırköy Hastanesi Nerede

Hastasını hiç bir şekilde düşünmeyen, ne canını ne malını asla önemsemeyen, sırf ticaret amaçlı kurulmuş bir hastanedir kendisi. Acıbadem sigortalı olduğum halde saçma bi şekilde sadece muayene olduğum bi işlemden sonra işlem ücreti talep ettiler bu birinci salakça ayıplarıydı. Bir diğeri ise hastanede çalınmış olan gözlüğümün 'bize emanet etmediğiniz için mesul değiliz' sahip çıkın der gibisinden asla yardımcı olamayıp, hatta 'ben de vakkoda unuttum kaybettim gözlüğümü ama peşine düşmedim çünkü öyle bi hakkım yok' diyerek kendilerini yani bi hastaneyi bi giyim mağazasıyla bir tutan bir halkla ilişkiler personeline sahip para kazanma amacı dışında bir amaçları olmayan kurumdan başka bir şey değiller.
    Kamera kayıtlarında o sırada kimin girip çıktığı belli olmasına rağmen 'kör noktada kalmış her giren çıkanı göremiyoruz' diyerek bi insanın orada canına kast edilse failini bile bulamayacak kadar aciz olduklarını belli etmişlerdir.
    Önemli olan gözlük değildi, ki maddi açıdan normalin üzerinde bi pahaya sahip ve şahsen hediye olarak sahip olduğum bi eşyamdı ve bi nebze yardımcı olmaya çalışmalarını beklerdim ama yapmadılar. Gidecek olan hastalara da önerim ya bakırköydekini tercih etmeyin ya da toptan acıbadem hastanelerini benim yapacağım gibi gözden çıkarın.

3. Cevap: Acıbadem Bakırköy Hastanesi Nerede

paylaşım için teşekkürler... devamını bekleriz...