A Perfect Circle Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 8 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. A Perfect Circle Kimdir
  A Perfect Circle Kimdir, Resimler

  A Perfect Circle (APC), gitarist Billy Howerdel ve Maynard James Keenan tarafından kurulmuş alternatif rock yapan bir müzik grubu.

  Billy Howerdel Nine Inch Nails, The Smashing Pumpkins, Fishbone ve Tool gibi gruplarda gitar teknisyeni olarak çalışmıştır. Kendi müziğinin demolarını Tool grubunun vokalisti Maynard James Keenan'a dinlettiğinde, Keenan'dan vokalisti olacağı bir grup kurması teklifini almıştır. Howerdel ilk başlarda bir kadın vokal düşündüğü için kararsız kalmış, ancak daha sonra teklifi kabul etmiş ve 1999'da A Perfect Circle kurulmuştur. Tool'daki karakterinden ayrılmak için Keenan, APC'nin tüm kliplerinde, fotoğraf çekimlerinde ve canlı performanslarında diğer zamanlarda kel olan başına uzun peruklar takmıştır.

  A Perfect Circle isminin kaynağına ilişkin iki tahmin vardır. İlki, Orta Çağ'da müziğin notlara dökülmesi konusunda tek otorite olan rahip sınıfının, Hıristiyan inancındaki üçlemeye gönderme olarak, üç parçalık müziği mükemmel olarak kabul etmesi ve nota yazımının başına bu üçlük mükemmelliğin simgesi olan bir daire koymasıdır.

  A Perfect Circle Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...
- Perfect Circle Kimdir Forum Tarih
Paramore - Perfect Şarkı Sözü 23 Aralık 2009
The Present Perfect Tense Ders notları 21 Kasım 2009
perfect master master ve grand master resimleri Oyun Bölümü 17 Ekim 2009
Lou Reed - Perfect Day Şarkı Sözü 11 Mart 2009