9dragons Rehber

'Oyun Bölümü' forumunda Bella tarafından 11 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

 1. 9dragons başlangıç rehberi

  9Dragons çoklu oyunculu çevrimiçi oynanan dövüş sanatları oyunudur. Oyundaki yolculuğunuz sırasında dostlar, düşmanlar, öğretmenler ile karşılacaksınız. Mekanlar yeni şehir, görev ve özel aktiviteler eklenerek devamlı olarak değişmekte ve güncellenmektedir.

  Oyunu indirip kendi özel karakterinizi yarattıktan sonra kendinizi Ming Hanedanlığı dönemindeki eski Çin'in tozlu yollarında dolaşırken bulacaksınız. Karşılaştığınız insanlarla konuşarak ortamı ve burada yerleşmiş olan güçleri tanıyacaksınız.

  Seyahatleriniz sırasında yeme, içme ve meditasyon gibi bazı ana gereksinimler duyacaksınız. Fakat bu tehlikeli dünyada Kung Fu öğrenmekten daha önemli birşey olamaz. Yerel bir eğitmen bularak mümkün olduğunca çabuk dövüş sanatları öğrenmek isteyeceksiniz. Hayatta kalabilmeniz için tek yol Kung Fu da ustalaşmanız.

  [​IMG]

  Biraz Kung Fu öğrendikten sonra bir clan'a katılmanız, bir usta aramanız ve gerçek eğitime başlamanız gerekiyor. Oyunda 9 ana clan bulunmakta ve her biri gerçek tarihi clan'lara dayanmaktadır. Başlangıçta yeni oyuncuların katılabileceği clanlar: The League of Beggars, Shaolin, Wu-Tang Clan, Heavenly Demon, The Brotherhood of Thieves ve Sacred Flower. Ustalıkta belirli bir seviyenin üzerine gelenler daha gelişmiş olan 3 clan'dan birine katılabilir: The Union of Noble Families, The Disciples of Iron Fist ve Black Dragon Clan.
  Bir Clan'a katıldıktan sonra Ejderha Yolu görevlerine başlayacaksınız ve benzersiz karakterlerle karşılaşacak, asil gerçekleri sorgulayacak, zorlu görevlere atılacak ve daha önce hiç görmediğiniz tipte korkunç yaratıklarla karşılacaksınız.

  Bulunduğunuz yerdeki binlerce yaratık ve düşmanlar savaş arzunuz için yeterli değilse hala yeteneklerinizi test için birşeyler bulabilirsiniz. Clan savaşlarında oyunu oynayan diğer karakterler ile savaşabilirsiniz. Ayrıca Düello aktivitelerinde diğer oyuncular ile karşılıklı dövüş (PvP) yapabilirsiniz
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Ocak 2014
Yükleniyor...
- 9dragons Rehber Forum Tarih
9dragons Kayıt Ol Oyun Bölümü 11 Nisan 2012
İyi Anne Rehberi Sağlık bilgisi 5 Haziran 2016
Rehber Öğretmenlik Kaldırılacak mı? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Türkiye gezi rehberi listesi Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016