81000306 hata kodu

'Sosyal Medya' forumunda HazaN tarafından 11 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar dün akşamdan beri MSN açma çabalarım sonuç vermiyor. Sürekli aynı sorunla karşılaşıyorum: 81000306
    Ne yaptımsa olmadı kimin ahı tuttu bilmiyorum :f20: (Sultanım yoksa senin mi :f106: )
    Bu konuda bilgisi olan yada aynı durum başına gelen var mı :f9:

2. Arkadaşım hiç öyle bir sorum yaşamadım galiba sorun senin msn de:f20:

3. HazaN dilek arkadaşımızın bizimle paylaştığı bir konu vardı işine yarayacağını düşünüyorum
    linki burda MSN OLMADAN MSN AÇMAK

4. benimki de açılıyo :f36:

5. Annecim Bende de Oldu Biliyorsun
    O yüzden Hic Msn Acamıyorum yaa
    Niye Böyle Oldu Acaba Tek Bizde Deilmis ya
    Arkadaslarım Arabalarım La falan Konusmayorum
    :(((

6. Benimkiside accılıyor sultanımmmm yaa
    ama nolcakki zaten hiç açmıyordun demi :f106::f106:
    hayır yaa tabiki şaka ben sana hiç kıyarmıyımda ahh edicem sanırım gülcin de de aynı sorun vardı dün gece msn yok acılmıyor demişti

7. bendede sorun yok

8. Bu arada sorunun ne olduğunu anladım arkadaşlar olurda birgün böyle bir hata koduyla karşılaşırsanız sorunun çözümü modemi yenilemekmiş.
    adsl destek hattını arayın Aslı hanımı isteyin lütfen ondan başkası ilgilenmedi çünkü benim sorunumla :f106:
    ve sorununuzu Aslı hanıma tek tek anlatın. Hata raporu tutturun ama sorununuzu anlatırken sadece msn açılmıyo demeyin yoksa bişi yapmıyorlar bazı sitelerede giremiyorsunuz bu hata kodunda onuda belirtin ve hata tesbit tutanağı tutturun :f40:
    Gece 23.00 a kadar nöbetçi olan Türk Telekom çalışanlarının gelmesini bekleyin. Gelince modeminizi kontrol edecekler. Ha birde destek hattını aradıktan sonra yapmanız gereken ilk iş evinizi toplamak olsun akşam akşam gelmezler derseniz benim gibi yemek sofrasının ortasına gelir çalışanlar :f106:
    sonrasında dicekler ki size modeminiz işe yaramaz atın bunu çöpe yenisini alın ama dikkat edin Çin malı olmasın
    işte böylece yeni bir modem ile sorunu kökünden çözmüş oluyorsunuz. Geçmiş olsun :f118:
    Teşekkürler Aslıcımmmmm :f71::f71::f71:

9. Bundan şunu çıkarabiliriz:f196:
    Herzaman Yedek olarak bir pc,bir mause,bir modem vede bir aslı olması gerekiyor:f30::f30::f30:
    Yoksa açıkda kalıyorsunuz.:f63:

10. Aynen katılıyorum Dark ve Forumun ana sayfasında Aslıcığım için bir tşk resmi bulundurmak istiyorum bir hafta orda dursun :f106: Allah göstermesin tekrar işim düşerse diye jest olsun :f30:

11. Allah seni ni etmesinn Hazann kızz niye vermedin forumun adresini Aslı hanıma herzaman bekleriz başımızın üstünde yerin var falan derdi dimii insann;) :

12. numara belli canım 444 0 375 arar çağırırım hemde teşekkür ederim nolcak ki :f106: