8000 YTL Ödüllü Sigarayı Bırakma Kampanyası

'Haberler' forumunda Wish tarafından 18 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Sigarayı bırakma kampanyası başlamış bulunmakta 2. yılda bir düzenlenen bu kampanya görüldüğü gibi sonunda hem sağlığımızı kazanıyoruz hemde para ödülü var katılmak isteyen arkadaşlar afişin üzerinde görünen sağlık kuruluşlarına başvurabilirler.Belirtilen tarihler içerisinde form doldurulup bırakılıyor .Sonra kura ile kazananlar belirleniyor. Sağlık sitesini şu an açamadım ayrıntılı bilgi vardır açabildiğim zaman yine eklerim haydi arkadaşlar sizde katılın kazanan kim bilir belki forumdas'tan olur.

2. Bilgi ve paylaşım için teşekkürler wish

3. Ah be wish birde metot versen nasıl bırakıcaz
    hem yariyariya azaltsak ödülün yarısını kazanırmıyımki. :f106:
    Bu işin şakasıydı tabiiki

Sigarayı bırakmayı başaran kişi sağlık la ödül alıyor zaten
    İnşallah bırakanlar kervanına katılırız bizlerde

4. Ben 33 ay oldu bırakalı katılsam kazanırmıyımki:f30: :f30:

benim en büyük ödülüm sağlığım oldu:f40:

bırakamayan arkadaşlarımada allah yardım etsin birazda kendileri çabalasınlar tabikidee :f40: :f40:

5. bilgi ve paylaşım için teşekkür.

6. Ya ben bırakmak istemiyorum ki :(
    önce sigarayı bırakmak istemeliyim aksi halde imkanı yok 8 bin değil 108 bin ytl verseler olmaz :(
    Kimseler kızmasın saçmalıyor demesin bu benim kişisel tercihim napiim benide böyle kabul edin artık

7. Ben vereyim 8000 ytl karışmasınlar sigarama yahu...:)

Bende bırakmak istemiyorum sigaram türk kahvem ben mutlu bir üçlüyüz...

Ama bırakmak isteyen arkadaşlara ne mutlu inşallah bırakırlar...

8. Sigara içen arkadaşlarımızın en kısa zamanda bırakmasını diliyorum.Biraz zor oluyor belki ama:( iyiki bırakmışım diyorum:f40:

9. Valla bende bırakmak isteyenler arasında olmak isterdim ama çok kötü ki azaltamıyorum bile :oops:

Gücümü kullanamadıgım ve yenildigim tek konu.. Sanırım içmeyi sevenlerdenim :(

10. keşke

keşke söylediğin ya da söylemek kadar bırakmasıda kolay olsa.
    1.bu kadar dert varken
    2.ekonomi düzgün deil işsizlik çokken
    3.Mezarda emeklilik varken
    4.dert üstüne dert eklerken
    5.Ben bu yazıyı yazarken hala içiyorsam zor:f30:

11. böyle düşünürseniz tabiki çok zor ama bence bi deneyin inanın çok zor değil isteyince oluyor :f40:

ben istedim ve oldu umarım tüm isteyenler başarılı olurlar sadece sağlıklı olcağınızı düşünmeniz yeterli çevreye verdiğiniz zararları maddiyatı yada diğer tüm etkenleri boşverin bence bir kez olsun deneyin:f40:

abartttımmı ne sabah sabah :f106: :f106:

Teşekkkürler Wish emeğine sağlık kaçırdığım bi konuymuş harika bir paylaşım olmuş :f9:

12. wish güzel paylasım ıcın tsk ler..
    ben 19 sene oldu bırakalı odulum saglıgım tsk ler:)