8 Mart okulların tatil olduğu iller-8 mart 2011 kar tatili olan okullar

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 8 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Kar nedeni ile okulların tatil olduğu yerler
    8 mart kar tatili olan okullar
    8 mart kar tatili
    kar tatili

SAMSUN, Ordu ve Amasya’da kar nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı. Samsun’da iki ilçede, Ordu’da da 4 ilçede okullar tatil edildi.

Ayrıca MEB kar nedeni ile tatil olan okulların listesini yayımladı listede adı olan okullar 8-09 mart 2011 tarihleri arasında tatil

Eskişehir’de de yoğun kar yağışı nedeniyle, Mahmudiye ilçesine kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu. İlçe merkezi ve bağlı köylerdeki tüm okullarda eğitime bir gün ara verildi.

HAKKARİ’DE KAR TATİLİ

Hakkari’de yoğun kar yağışı dolayısıyla eğitime ara verildi.

Hakkari Valisi Muammer Türker, kent merkeziyle ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 2 gün süreyle ara verildiğini bildirdi.

Van kar tatili

Van’ın Çatak ve Başkale ilçelerinde eğitime ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, yoğun kar yağışı nedeniyle Çatak’ta 2, Başkale’de ise 1 gün süreyle eğitime ara verildiğini bildirdiler.

Ankara 8 mart kar tatili haberleri

Ankara'da dün akşam saatlerinden itibaren etkisini gösteren kar yağışı, başkenti beyaz örtüye bürüdü. Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, başkentte okulların tatil edilmesini gerektirecek bir durum olmadığını, ana arterlerin açık olduğunu bildirdi.

Yüksel, velilerin çocuklarını yoğun kar yağışı sonrasında göndermek istemedikleri takdirde okul idarecileri tarafından izinli sayılabileceklerini söyledi.

Vali Yüksel, Şu anda okulların tatil edilmesiyle ilgili bir durum söz konusu değil. Gece yarısından bu yana koordineli olarak çalışıyoruz. Ankara'da genel hayatı olumsuz etkileyebilecek bir durum söz konusu değil" ifadelerini kullandı.

Ankara Valiliği, 9 Mart Çarşamba günü ilk ve orta dereceli okullar ile anaokulları ve kreşlerin tatil edilmesini kararlaştırdı.

Kütahya'da, il merkezi ve Domaniç ilçesinde yarın ilk ve orta dereceli okullar ile anaokullarının tatil edilmesi kararlaştırıldı.

Çanakkale'nin Çan , Yenice ve Bayramiç ilçelerinde etkili kar yağışı ve tipi nedeniyle eğitime yarın ara verildi.

ÇORLUDA KAR TATİLİ
    Yağan kar yağışı sonrasında Çorlu?da kriz masası oluşturuldu. Çorlu Kaymakamı Ali Dursun yaptığı açıklamada, ilçede hava muhalefeti nedeniyle ilköğretim lise ve dengi okullarda yarın eğitime bir gün ara verildiğini söyledi. Kar yağışı nedeniyle Çerkezköy ve Saray ilçelerinde de eğitime bir gün ara verildi.

ÇANKIRI'DA KAR TATİLİ
    Çankırı'da devam eden şiddet kar yağışı nedeniyle, Çankırı Valiliği İlköğretim ve orta öğretim okullarının yanı sıra devlet dairelerinde çalışan engelli vatandaşlara yarın (Çarşamba) bir günlük tatil ilan edildi.

Burdur da okullar yarın tatil edildi

Kırıkkale ve çevresinde devam eden Şiddetli kar yağışı nedeni ile Milli Eğitim Müdürlüğün teklifi üzerine Kırıkkale Valiliğince İlköğretim ve orta öğretim okullarının yanı sıra devlet dairelerinde çalışan özürlü vatandaşların yarın (Çarşamba) bir günlük tatil ilan edildi.

ISPARTA KAR TATİLİ-9 MART 2011

Isparta'da yoğun kar yağışı nedeniyle yarın okullarda eğitime ara verilecek.

İl Milli Eğitim Müdürü Tacettin Yılmaz yaptığı açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle Şarkikaraağaç ilçesi dışında il genelindeki tüm okullarda yarın 1 gün süreyle eğitime ara verileceğini bildirdi.

Şaka gibi sırayla kar tatili yapıyorlar tüm illerde 1 gün tatil yapsınlanlar olsun bitsin..:f20:

2. Cevap: 9 Mart 2011 Ankarada okullar tatil edildi

Evettt Kar tatilindeyiz :) Teşekkürler ezlem..