8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 7 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz.Kadınlar günü ne özel kısa mesajlar hazırladık sevdiğiniz kadınının, Annenizin, ablanızın, öğretmeninizin çevrenizdeki tüm kadınalrın Kadınlar Günü nü bu kıa mesajlarla kutluyabilirsiniz.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Aşkım seni seviyorum Belki sevgimi her zaman göteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun..Kadınlar Günün Kutlu Olsun..

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum çünkü aslında senin küçük bir kopyanım umarım senin kadar sevgi dolu olurum düny akadınlar günün kutlu olsun Anneciğim..

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum