8 Mart Dünya Kadınlar Günü İle İlgili Sözler

'Karışık Sözler' forumunda Ceylan tarafından 7 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Kadınlarımızın genel görev ve çalışmalarda paylarına düşen işlerden başka, en önemli, en hayırlı, en faziletli bir ödevleri de “iyi anne” olmalarıdır. M. Kemal Atatürk

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. “Kadınlar Günün Kutlu Olsun!”

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Peygamberimizin ''Cennet annelerin ayakları altındadır'' sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız.

Dün Sana Kızdıklarımı Bugün Ben Yapıyorum Çünkü Aslında Senin Küçük Bir Kopyanım Umarım SeninKadar Sevgi Dolu Olurum Kadınlar Günün Kutlu Olsun.