7. Türkiye felsefe olimpiyatı sonuçları 2003

'Medya Bölümü' forumunda irembengi tarafından 21 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


  1. 7. TÜRKİYE FELSEFE OLİMPİYATI SONUÇLARI 2003

    DERECE ADI-SOYADI OKULU İLİ
    1 Nur Banu Özkut TEV İnanç Türkeş Lisesi Kocaeli
    2 Mehveş Unğan Kadıköy Anadolu Lisesi İstanbul
    3 Ezgi Bereketli Amerikan Robert Lisesi İstanbul
    4 Alican Çamcı Amerikan Robert Lisesi İstanbul
    5 Çağdaş Çetinkaya Özel İzmir Amerikan Lisesi İzmir
    6 Ömer Külhancı Antalya Anadolu Lisesi Antalya
    7 Ercan Karaismailoğlu Milli Piyango Anadolu Lisesi Samsun
    8 Dilara Gülver Urla Lisesi İzmir
    9 Ebru Zümrüttaş İstek Acıbadem Fen Lisesi İstanbul
    10 Naz Deniz Ak St. Pulchérie Fransız Lisesi İstanbul
    11 Dağhan Sondül Kılıçoğlu Anadolu Lisesi Eskişehir
    12 Tayfun Emek İpek Trabzon Lisesi Trabzon
    13 Ceren Burcak Dağ Özel FMV Işık Lisesi İstanbul
    14 Ersun Uzun TED Karadeniz Ereğli Lisesi Zonguldak
    15 Sezen Altuğ Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Balıkesir
    16 Neslihan Şentürk Süleyman Çelebi Lisesi Bursa
    17 Nilay Güvendik Fatih Anadolu Lisesi İzmir
    18 Bekir Anıl Pala Hasan Ali Yücel A.Ö.Lisesi Ankara
    19 Onur İlhan Bursa Anadolu Kız Lisesi Bursa
    20 Oğuz Gün Eryılmaz Özel İtalyan Lisesi İstanbul
    21 Canan Bahar Mehmet Akif Ersoy An. Lisesi İstanbul
    22 Cahide Balta MEV Toros Koleji Mersin
    23 Memed Cemil Şimşek Cağaloğlu Anadolu Lisesi İstanbul
    24 Doğu Kaan Eraslan Özel Üsküdar Amerikan Lisesi İstanbul
    25 Burak Zambak Balçova Anadolu Lisesi İzmir
    26 Alp Deniz Yüzbaşiç Özel St.Benoit Fransız Lisesi İstanbul
    27 Müge Tekinsoy Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi Ankara
    28 Erdost Yıldız İzmir Fen Lisesi İzmir
    29 Osman Alkaç Bornova Anadolu Meslek Lisesi İzmir
    30 Ramazan Biten Batman Fen Lisesi Batman
    31-32
    33-34 Kardelen Kala
    İlknur Özcan
    Şeyda Şahin
    Özge Turan Beyoğlu Anadolu Lisesi
    Bahçelievler Anadolu Lisesi
    İzmir Anadolu Öğretmen Lisesi
    Nevzat Karalp Anadolu Lisesi İstanbul
    İstanbul
    İzmir
    Denizli
    35 Berfin Su Polat Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi Ankara
    36-37
    38-39 Alihan Erdoğdu
    Elif İrem Koç
    Anıl Özden
    Fulya Doğru VKV Koç Özel Lisesi
    Konak Anadolu Lisesi
    Karşıyaka Cihat Kora A.Lisesi
    Akşemsettin Anadolu Lisesi İstanbul
    İzmir
    İzmir
    İstanbul
    40 Yahya Yakaç Erzincan Milliyet An. Lisesi Erzincan
    41-42 Alper Uyan
    Fezal Tapramaz Kağıthane Anadolu Lisesi
    Tülay Başaran Anadolu Lisesi İstanbul
    Samsun
    43-44 Sait Çeşitçioğlu
    Özge Bozkurt Özel Toros Akdeniz Lisesi
    Dikmen Nevzat Ayaz A.M.Lisesi Antalya
    Ankara
    45-46-
    47-48-
    49-50-
    51-52 Nazlı Yavuz
    Ilgın Özmen
    Mahmut Ömer Faruk Koca
    Nihan Ece Mercan
    Hikmet Ebru Tartıcı
    Ömer Eren Akyol
    Merve Erdem
    Ceren Durmuş Bornova Selçuk Yaşar BAT Lisesi
    Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi
    Polis Koleji
    Çankaya Anadolu Lisesi
    Fatih Anadolu Lisesi
    Süleyman Demirel Ana. Lisesi
    Beşiktaş Atatürk Ana:Lisesi
    Mersin Tic. An. Lisesi İzmir
    İzmir
    Ankara
    Ankara
    İskenderun
    Hatay
    İstanbul
    Mersin