50 Cent Var Mısın Yok Musunda

'Magazin haberleri' forumunda Aysell tarafından 10 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Kutudan 50 Cent Çıktı..!

Rapçi 50 Cent, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok musun’ programına katılacak. G-Unit grubuyla Türkiye’ye gelecek olan 50 Cent, 3 şarkı söyleyecek

ABD’li hip-hop’cı 50 Cent, 20 Aralık Cumartesi günü Acun Ilıcalı’nın ‘Var mısın Yok musun’ adlı programına konuk olacak. İstanbul’da sadece iki gün kalacak olan 50 Cent, 13 kişilik grubu G-Unit ile kente gelecek. Programda canlı olarak 3 şarkı seslendirecek olan grup, kazanacağı paranın bir kısmını Türkiye’de rap müzik albümü çıkarmak isteyen gençlere aktaracak. Özel bir istekte bulunmanyan 50 Cent, 2004 yılında Rock’n Coke festivali için Türkiye’ye gelmişti.

Sınava şimdiden hazırlanın

50 Cent’in 100 hayranı, stüdyoya gelip şarkıcıyı izleme şansı bulacak. Metin Oktay Tesisleri’ndeki elemelerde şu sorular sorulacak:

# İlk albümünün ismi nedir?

# En beğenilen 5 şarkısını sayabilir misiniz?

# Ezbere bildiğiniz bir şarkısını söylebilir misiniz?

# Onun için yapacağınız en çılgın şey ne olurdu?

2. 50 Cent değil 50 bin euro bile gelse gidipte böyle bir teste tabi olmam :f20:
    o programıda seyretmiyorum zaten Konyalı Mevlüte azcık torpil yapmadılar garibim 9 ay süründü oralarda aldığı para yol parasıydı :(

3. Heyecanla bekliyoruz Tşkler bilgilendirme için............

4. canım sen dert etme asıl torpili annesine yaptılar reklam yıldızı oldu :f106:

5. Teşekkürler Leydim.

Bana müsade ben hemen sınava hazırlanayım.

6. Teşekkürler meleğim
    aslında bende izlemiyordum fakat erkek kardeşim şu an orda yarışacak eşi ve arkadaşıyla sadece izleyici ama ön elemelerden geçmiş yarışacağı günü bekliyor :f196:
    bende haliyle görürmüyüm ki diye izlicem bu hafta :f106::f106:

7. bekliyorum bakıcam