4Story Yeterlili Testi

'Oyun Bölümü' forumunda okkan tarafından 2 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Yeterlili Testi

Görev veren: Campın Antrenör Yardımcısı Brendel

Seviye Aralığı: 5

Görev Hedefi

Üç tane Güçsüz Puma veya üç tane Evcillestirilmis Puma avla ve derilerini toparla ve üç tane Kocaman Pençeli Ayi avla. Daha sonra Brendel'e rapor ver.

Topla 3x Puma Derisi
    Yok Et 3x Kocaman Pençeli Ayi
    Tanımlama

Campın Antrenör Yardımcısı Brendel:

Bu çevreye egitim amaçli olaraktan ayilari ve pumalari saliyoruz! Bir sonraki egitim amaci bu hayvanlari avlamak! Çok fazla zamanin yok, elinden gelenin en iyisini yap.

[Oyuncu İsmi]:

Evet.

Campın Antrenör Yardımcısı Brendel:

Güzel, tekrar toparlayalim bir konuyu. Tab tusu veya direk fare ile seçerek rakibi hedefleyebilirsin, sonrasinda hizli tus seçenekleri 1-0, * ve - ayrica F1 - F12 tuslari ile savas yeteneklerini seçip kullanabilirsin. F tusu veya çift klik ile cesetlerde para veya diger esyalari arayabilirsin. Yasam ve büyü enerjisi iksirlerini dogru zamanda kullan. Eger görevinin ne oldugunu unutursan J tusuna basarak açilan pencerede tekrar görev bilgilerini okuyabilirsin.

Görev Ödülü

Tecrübe: 147EP.

110 Altın

Sonuç Metini

Bu kadar ölü bir mekanda tek basina çalismak gerçekten çok yorucu. Bütün dünya tarafindan terk edilmis hissediyorum.

Güzel is! Tecrübesiz bir çaylaktan güçlü bir savunma askeri olusunu izlemek gerçekten mükemmeldi! Nereye gidersen git, bu kamp sayesinde artik herseye hazir durumdasin.

4Story