4Story Vadideki Ayi Sorunu

'Oyun Bölümü' forumunda BuGRa tarafından 3 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Vadideki Ayi Sorunu

Görev veren: Campın Antrenör Yardımcısı Brendel

Seviye Aralığı: 5

Görev Hedefi

Yan yola çik ve toplam bes ayi yavrusu ve sessizce yaklasan ayi öldür. Bunu halledince Brendel'e rapor ver.

Yok Et 5x Ayi Yavrusu
    Tanımlama

Campın Antrenör Yardımcısı Brendel:

Evet, simdi gelelim son egitim safhasina! Daha dogru söylemek gerekirse, gelelim benim problemime *güler*. Egitim yaparken ayni zamanda benim problemlerimi de çözebilmek iyi olmaz mi sence? Bu ne mi demek? Arkamda bir yan yol var. Bu yan yol üzerinde ayilar tavsanlar gibi hizli çogaliyorlar ve bu da bende basagrisina yol açiyor. Eger bu böyle devam ederse vadinin tamami ayilarla dolacak! *güler* Git ve su ayilarla biraz ilgilen de sayilari azalsin!

[Oyuncu İsmi]:

Evet.

Campın Antrenör Yardımcısı Brendel:

Bravo! Sen gerçek bir Derion Askeri'sin! *mirildanir* Neden bu kadar çok ayi yavrusu var? Bunlarin yuvasi nerede? Tanrim, yoksa bu disi ile erkekleri de mi zorla birbirinden ayirmamiz lazim artik?

Görev Ödülü

Tecrübe: 125EP.

94 Altın

Sonuç Metini

Eger ayi sayisini kontrol altina alamazsak burada biraz destege ihtiyacim olacaktir. Destek birliklere gerek kalmadan sorunlarin çözülebilmesi için biraz daha çaba gösterirsen daha iyi olur sanirim.

Güzel! Karsilastigin herkese söyle buraya gelsinler! Ana karargahtan arada birkaç acemi gönderiyorlar, ancak bu gene de yeterli olmuyor. Artik agizdan agiza yayip propaganda yaparak yeterli adam toplamanin zamani geldi bu cesurluk Vadisi'ndeki egitim kampimiz için!