4Story Transfer Raporu

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 20 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Transfer Raporu

Görev veren: Yönetici Asker Moldun

Seviye Aralığı: 5

Görev Hedefi

Moldun'un yanindaki atlama geçidini kullan ve Magnaktia askeri bölgesine git.Medeilos'a transfer raporunu ver.

Tanımlama
    Yönetici Asker Moldun:

Ne demek istiyorsun? Generalden birsey mi getirdin geriye? Tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama zamaninda General Oliver egitimdeki kisinin bunu getirmesi halinde beyaz lejyona tam üye olarak hemen kabul edilmesi gerektigini söylemisti. Yani ünlülerin ünlüsü patlayici uzmani Gripan'in seytani zorluktaki egitimini basari ile tamamladin demek oluyor. Bu atama onayini al ve Keter içerisindeki Magnaktia asker bölgesine götür ve Medeilos'u beyaz birlige transferden haberdar et.
    [Oyuncu İsmi]:

Peki,anlasildi!
    Yönetici Asker Moldun:

Ah evet! Geçitleri bugüne kadar hiç kullanmadin sanirim degil mi? Atlama geçidi (portali) ile seyahat etmeni tavsiye ederim.Keter epey uzaktir buradan.Atlama geçidine iki kere normal veya sag fare tusu ile bir kere tikla ve Magnaktia asker bölgesini seç. Göz açip kapayana kadar Keter'e ulasirsin. Masraflar için endiselenme buradan Keter'e gidis ve geri dönüs bedava. Iyi yolculuklar!

Görev Ödülü

* Tecrübe: 34EP.
    * 25[​IMG]

Sonuç Metni

Sen!Evet!Seninle konusuyorum!Sen Valorian'in muhtesem lejyonlarindan biri misin?Seviye olarak geri kaliyorsan veya görevlerin sana zorluk çikariyorsa Gripan ile görüsmen iyi olur.Sana ciddi bir egitim ile engelleri asmanda yardimci olacaktir.Onun görevlerini istedigin kadar sayida tekrarlayabilirsin.Daha güçlü olmana yardimci olacaktir.Fakat,beni neden aramistin?

Atama onayi mi? Lonbaley'de bulunan General Oliver'in beyaz birliklerine transfer oldugunu bildirmek için mi geldin.Peki! Kabul edildin! Gripan yeteneklerin hakkinda ne düsünüyor? Sen! Bu bir soru olmaliydi! Sik sik tekrarlanan avlar ile tecrübe mi toparliyorsun?Hm...