4Story Tedarigin Emniyete Alinisi Görevi

'Oyun Bölümü' forumunda BuGRa tarafından 3 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Tedarigin Emniyete Alinisi Görevi

Görev veren: Demirci Ustası Prull

Seviye Aralığı: 6

Görev Hedefi

Kurt adamlari avlayip derilerini ve pençelerini getir ve Prull'a rapor ver.

Topla 5x Kurtadam derisi
    Topla 5x Kurt Adam Pençesi
    Tanımlama

Demirci Ustası Prull:

Ilk önce kiliç sapi için deriye ve ok uçlari için keskin malzemeye ihtiyacimiz olacak. Bu aralar korkmus ve ürkek kurt adamlar Oktopus'un epey basini agritiyorlar. Birisi gidip onlari avlayabilse çok iyi olurdu. Ön karakolun dogusundaki vadiye kaçmislardi en son olarak. Kurt adamlari avlayip derilerini ve pençelerini al. Hadi kos ve getir istediklerimi!

[Oyuncu İsmi]:

Tamam da biraz önce bana dendigine göre egitim bitmisti. Allaallaa!

Demirci Ustası Prull:

Tesekkürler. Bu aralar duyduguma göre Yesode'deki canavarlar garip bir sekilde saldirganlasmislar. Eskiden böyle seyler olmuyordu hiç buralarda. Hatta egitim kampindaki canavarlar bile kaçmislar. Bazi canavarlarin gözleri kirmizilasmismis. O yüzden dikkatli olmakta yarar var.

Görev Ödülü

Tecrübe: 397EP.
    324

Sonuç Metini

Nasil oluyorda Gnoller Hükümdar ormanina kadar geliyorlar? Kunyalar hakkinda çikan haberler dogruysa ortaya söyle bir soru çikacak; zaten orada bulunan Gnollerin özel silahlar ile donanmis olup olmadiklari? Özür dilerim, düsüncelere dalmisim. Deri ve pençeleri getirdin mi?

Ah, sana gerçekten çok tesekkür ederim! Bana çok yardimci oldun. Bu malzemeler beni epeyce idare eder yeni silahlarin yapiminda. Simdi isime konsantre olup daha etkili silahlar yapabilecegim artik.