4Story Tanrıçanın Gözyaşları

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Tanrıçanın Gözyaşları

Görev veren: Pandeon Misyoneri Durandal

Seviye Aralığı: 2

Görev Hedefi

Gizemci Al Saura ile konus ve canavar avlarken ele geçirilen mühürlenmis cisimlerin nasil eski haline dönüstürülebilecegi hakkinda bilgi al.

Tanımlama
    Pandeon Misyoneri Durandal:

Eger bana sag fare tusuyla tiklar ve sonra da \"Geri Dönüs Ayari\" menüsünü seçersen beceri penceresinden geri dönüs becerisini kullanip istedigin her zaman buraya geri dönebilirsin. Ama aklinda olsun ki bu beceriyi bir daha kullanabilmen için epey uzun bir zaman beklemek zorundasin. O yüzden bunu sadece acil durumlarda kullanmani tavsiye ederim sana.
    [Oyuncu İsmi]:

Evet.
    Pandeon Misyoneri Durandal:

Tanriça Rhea'ya inanma konusunda seni yüreklendirmek için sana bazi yararli bilgiler verecegim. Bir canavari öldürdügün zaman bazen bir tanriçanin gözyaslarini veya mühürlenmis bir cismi ele geçirebilirsin. Gizemci Al Saura görünüsü degismis olan cisimlere eski seklini verebilir. Onunla konus ve bu cisimler hakkinda bilgi al.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 8EP.

Demir asker zırhı [​IMG]

Doğal Deri Zırh [​IMG]

Antika Sert Deri Zırh [​IMG]

Av Gömleği [​IMG]

Sonuç Metni

Esir düsmüs ruhlar… “mirildaniyor* sahip oldugum büyülü güçler sayesinde… “tuhaf bir el hareketi yapiyor* …onlari özgürlüklerine kavusturacagim. Ah, özür dilerim. Izlendigimin farkinda degildim. Ben Al Saura, gizemciyim. Yaninda sans eseri Tanriçanin Gözyasli veya mühürlenmis bir cisim olabilir mi?

Nee?! Bunu ilk defa mi duyuyorsun? Ah! Bunu sana açiklamaya çalisacagim. Bir canavari öldürdügün zaman bazen bir tanriçanin gözyaslarini veya mühürlenmis bir cismi ele geçirebilirsin. Bu cisim gerçek görünüsünü Nardwashil Savasi'nda kaybetmistir. Ilk önce bu giysiyi al. Birisi bunu uzun zaman önce ismarladi ama simdiye kadar gelip almadi. Eminim ki senin buna ihtiyacin olacaktir.