4Story Silah Teslimi

'Oyun Bölümü' forumunda okkan tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4story Silah teslimi
    Görev veren: Büyük Kapı Muhafızlar Lideri General Payon

Seviye Aralığı: 1

Görev Hedefi

Arabanin önünde duran Ryanband'a git ve ondan bir silah iste.

Tanımlama

Büyük Kapı Muhafızlar Lideri General Payon:

Bu kesinlikle kabul edilemez bir sey! Daha silah almadin mi kendine? Ryanband'a git ve kendine bir silah al. Para konusunu kafaya takmana gerek yok.

[Oyuncu İsmi]:

Anlasildi.

Büyük Kapı Muhafızlar Lideri General Payon:

Nereye gidiyorsun? Senin için yiyecek saglamam yetmiyormus gibi simdi de seni beslememi istiyorsun? Orada ileride bir araba duruyor. Ryanband normalde orada oturur.

Görev Ödülü

Tecrübe: 5EP.
    2
    Süvari Kılıcı Tahta AsaCan İksiri Büyü Enerjisi İksiri Kısa Süvari Kılıcı
    Sonuç Metini

Bu acemiyi silah ile donatsak fena olmaz mi? Savas alaninda silahsiz bir general duydun mu hiç? General neden bu kadar kizgin acaba? Birseyler mi yaptin?

*sanki hiçbir sey olmamis gibi* Sen garnizonda daha yenisin galiba? Böyle yerinde duramaz, heyecanli ve istekli olduguna bakilirsa... Seni böyle görünce benim seneler önceki halimi hatirliyorum. Silahi alinca onu envanterine koyman gerekir. Envanteri açmak için de I tusuna basman yeterli olacaktir. Çift tiklama ile silahi kullanmaya baslayabilirsin. C tusuna basarak karakter menüsünde silahi o anda gerçekten kullanip kullanmadigini ögrenebilirsin. Sana yeri gelince hayatini kurtarabilecek birkaç tane yasam iksiri de veriyorum. Iksirleri, envanterinden alip ekranin sag alt kenarindaki aksiyon çubuguna çekerek savas sirasinda daha hizli bir sekilde kullanman mümkündür. Eger herhangi baska yararli bir seye ihtiyacin olursa her zaman için bana gelebilirsin. Eger bir seyler satmaya veya satin almaya ihtiyacin olursa ilgili kisinin üstüne sag tikla ve \"Ticaret yap\" islemini seç.