4Story Savunma Askerlerinin Tanitimi

'Oyun Bölümü' forumunda okkan tarafından 24 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Savunma Askerlerinin Tanitimi
    Görev veren: Kaos Keşişi Sallisar

Seviye Aralığı: 3

Görev Hedefi

Remings'in egitim kampi yakinlarinda ava git. Vahsi pumalari öldürdükten sonra Remings'e rapor ver.

Topla 5x Puma Derisi
    Tanımlama

Kaos Keşişi Sallisar:

Remings'in arastirmalarina göre elimizdeki stoklarin durumu pek iyi degil, bu nedenle bir kismini kendimiz toplamamiz gerekiyor. Duyduguma göre deri konusunda ciddi eksiklikler var. Bu yüzden bu konuda birseyler yapmamiz lazim. Etrafta gördügün gibi vahsi pumalar dolasiyor, onlarin derilerini kullanabiliriz. Pumalari öldür ve derilerini topla. F veya Z tusu ile toplama islemini gerçeklestirebilirsin.

[Oyuncu İsmi]:

Evet.

Kaos Keşişi Sallisar:

Tekrar hayata dönmek yasam enerjisine bedel olur ancak biraz dinlenince tekrar enerjin dolar. Hayalet olmak düsüncesi bile rahatsizlik veriyor, bu nedenle olabildigince bu hale düsmemeye çalis.

Görev Ödülü

Tecrübe: 123EP.
    77 Altın
    Keten Ayakkabi Samur Derisi Çizmesi Sert tavsan derisi çizme Bronzdan Demir Çizme
    Sonuç Metini

Dövüsleri kaçirmayacaksin degil mi? Kazanilan bir dövüs için ödül olarak yaratiklardan yeni bir zirh kazanabilirsin. Karakter menüsüne girebilmek için C ye bas. Karakter menüsü içerisinde zirhini giyip çikartabilirsin. Ihtiyaç duymadigin zirh parçalarini tüccarlara satabilirsin.

Sallisar böyle bir sey hakkinda bile kafa mi yoruyor? Gerçekten bu konuda yardim etmesi çok düsünceli bir hareket ama onu bu sorunlar ile mesgul etmek istemiyordum. Çabalarin için sagol, [Oyuncu İsmi]! Eger bütün yasam ve büyü enerjisi iksirlerini bitirdiysen Kuznez'de belki yenilerini almak için bakinmalisin.