4Story Savaş Sanatı

'Oyun Bölümü' forumunda okkan tarafından 19 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Savaş Sanatı

Görev veren: Eğitim Kampının Yöneticisi Remings

Seviye Aralığı: 2

Görev Hedefi

Remings Kampi yakinlarinda bulunan 3 Puma yavrusunu avla.

Yok Et 3x Puma Yavrusu
    Tanımlama

Eğitim Kampının Yöneticisi Remings:

Evet, simdi egitime baslayabilirsin! Arkani dönersen ortalikta birçok Puma yavrusunun dolastigini görebilirsin. Ilk görevinde bu yavrulardan üçünü öldüreceksin. Acil durumlarda kullanabilecegin yasam ve mana iksirlerine sahipsin. Canavari avladiktan sonra ya F tusuna bas ya da canavarin cesedi üzerine çift tikla. Sagda açilan pencerede farkli iki sembole tek tek basip para veya baska tür seyler alabilirsin. Z tusuna basarsan hersey bir defa da çantana girer! Savasa girmeden önce tüm önemli saldiri çesitlerinin aksiyon çubugunda mevcut olup olmadigini kontrol etmelisin. K tusuna bastiginda ortaya çikan menüden bunu kontrol edebilmen mümkündür!

[Oyuncu İsmi]:

Peki analsildi!

Eğitim Kampının Yöneticisi Remings:

Üstüne tiklayarak veya TAB tusunu kullanarak canavarlardan birini seç. Yasam ve Mana puanlarini hep kontrol etmelisin ki sana bir sey olmasin.

Görev Ödülü

Tecrübe: 36EP.
    20

Sonuç Metini

Çok güzel, gayet hizli oldu. Acele etmis oldugun anlasiliyor. Nefes nefese kalmissin. B tusu ile böyle çetin bir savas sonrasi enerji doldurmak için oturup dinlenebilirsin.

Ilk görevini çok iyi bir sekilde yerine getirdin! Göründügü kadar zor degildi degil mi? Özelliklerini ve becerilerini gelistirmek istersen Kuznez'deki Brey'i ziyaret et. Onun üzerine sag tiklama yaparsan ondan beceri satin alman mümkün olur. Para ödemeden mi? Yok, belese ne var ki bu devirde!