4Story Ölümden Kurtarış

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Ölümden Kurtarış

Görev veren: Gizemci Al Saura

Seviye Aralığı: 2

Görev Hedefi

Ölüm ve yasam isleri ile ugrasan ve bu konuda uzmanlasmis olan Rebsonsa ile bulus.

Tanımlama
    Gizemci Al Saura:

Tanriçanin gözyaslarini veya mühürlenmis bir cismi tekrar eski haline dönüstürebilmek çok kolaydir. Bana sag fare tusu ile tiklayarak \"Ticaret yap\" islemini seç. Sonra mühürünü açmak istedigin cismi pencereye koy. Ama sunu bil ki büyü islemeyip cisim ortadan yok olabilir.
    [Oyuncu İsmi]:

Tamam, yapiyorum hemen.
    Gizemci Al Saura:

Görünüse bakilirsa sen daha önce mühürlenmis cisimler hakkinda herhangi bir sey duymamis bir ögrencisin. Sana önemli bir bilgi verecegim. Kim bilir belki ileride bana sik sik gelip benden yararlanirsin. Juria Egitim Kampi Girisi yakinlarindaki tepede bulunan Rebsonsa ile bulus. O bizi yeniden hayata getirebilecek yetenekte bir kisidir.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 14EP.

Demir Asker Pantolonu

Doğal Deri pantolon

Antika Sert Deri Pantolon

Av Pantolonu

Sonuç Metni

Hayat ve ölüm arasindaki sinirdir bu.Yasayan insanlarin yakinina gitmesi iyi bir fikir sayilmaz.Horus köyünün sakinleri yazili olmayan bu kurala dikkat etmelilerdir.Ben Kaos Kesisi Rebsonsa.

Sana söylemek istedigim bir sey var. Eski bir atasözü der ki: \"Yasam atesini söndürme\". Eger bir zaman gelir kendini umutsuz ve tehlikeli bir durumda bulursan ve yasam atesin sönerse ben o atesi senin için yeniden canlandirabilirim. Bu giysiyi al. Bu atesinin sönmemesi için sana yardim edecektir.