4Story Lejyonerin Geri Dönüşü

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Lejyonerin Geri Dönüşü

Görev veren: Acemi Asker Pitt

Seviye Aralığı: 2

Görev Hedefi

Pandeon Misyoneri Durandal'a git. Söylendigine göre kendisi geri dönüs becerisini ayarlayabilir senin için.

Tanımlama

Acemi Asker Pitt:

Bu çok önemli o yüzden beni çok iyi dinle! J tusuna basarsan aktüel görevlerini görebilirsin! Ahh, bunu daha önceden bilseydim simdi içinde bulundugum duruma düsmezdim! Eger gelecekte ne yapacagini tam olarak bilemezsen J tusuna bas ve ögren!

[Oyuncu İsmi]:

Yola çiktim bile!

Acemi Asker Pitt:

Ah dogru! Eger uzaklarda bir yerde isen bu çok yararli bir beceridir. Orada yukarida bulunan Pandeon Misyoneri Durandal'a git. Kendisi çok yardimsever biridir ve seni çok tehlikeli yerlerde bile bulup buraya geri getirebilir.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 8EP.

Demir Asker Eldiveni [​IMG]

Doğal Deri Eldiven [​IMG]

Antika Sert Deri Eldiven [​IMG]

Av Eldiveni [​IMG]

Sonuç Metni

Hos geldin. Ben Pandeon Misyoneri Durandal. Tanriça Rhea’ya inaniyor musun? Iberia’yi o yaratti. Ona inan ki, yolculugunda sana rehberlik etsin.

Iste, al bunu. Bu Tanriça Rhea taraindan kutsanmis eldivenlerdir. Ve seni, [Oyuncu İsmi], kesinkes tehlikelere karsi koruyacaktir. Ruhunun bir kismini benim yanimda muhafaza at. Bu çok basit. Benimle bir anlasma yapmalisin. O zaman nerede olursan ol seni bulup buraya getirebilirim.

Sıradaki Görev

* Tanriçanin Gözyaslari