4Story Kehanetler

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 22 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Kehanetler

Görev veren: Kaukasyanların Lideri General Oliver

Seviye Aralığı: 5

Görev Hedefi

Moldun ile konus.

Tanımlama
    Kaukasyanların Lideri General Oliver:

Uzun zamandir kendimi böyle hissetmemistim. Bir zamanlar onunla ilk olarak maceralara atildigimizda da hislerim ayni simdiki gibiydi. Ona baktigimda kiskançlik duyuyordum ama simdi anliyorum ki aslinda onun için seviniyordum. Moldun'u taniyorsun degil mi? Çabuk onun yanina git ve ruh parçani göster ona. O ne yapilmasi gerektigini bilecektir.
    [Oyuncu İsmi]:

Evet.
    Kaukasyanların Lideri General Oliver:

Bu sabahtan beri ruh parçasinin aglamasinin sebebii nedir? Sahibinin ortaya çiktigini belirten bir isaret mi bu yoksa? Hala burada misin? Çabuk Moldun'a git.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 38EP.
    * 29[​IMG]

Sonuç Metni

[Oyuncu İsmi],duyduguma göre kabul testini basari ile tamamlamissin.Tebrikler.Yinede bilmen gerekir ki esas degerlendirme bundan sonra basliyor.Gripan'in seytani zorluktaki egitimi herkes tarafindan bilinir.Egitimi tamamlayamazsan pilini pirtini toplayip gitmeye hazir olmalisin.Ama senin rahatlikla bu egitimi tamamlayacagina gönülden inaniyorum.

Elinde tuttugun sey nedir? Hm?! Oh! Bunu sana General Oliver mi verdi? Sen de çok ballisin gerçekten! Pyro tekniker Gripan, cehennem atesi antremanini yapmadan geçmeni sagladi. Yoksa birisi sana torpil mi geçiyor yukaridan? Tamam...tamam...sadece saka yaptim! General Oliver bu tür seyler için kimseye ekstra muamele yapacak bir adam degildir. Artik Beyaz Birligin gerçek bir üyesi oldugun için seni kutlarim!