4Story Kapakların Saldırısı

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 28 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Kapakların Saldırısı

Görev veren:Kaukasyanların Lideri General Oliver

Seviye Aralığı: 7

Görev Hedefi

Misir Çiftliginde Kapaklari arastiran Roxellan ile bulus.

Tanımlama
    Kaukasyanların Lideri General Oliver:

Kapak'lari bulmakla görevlendirilen casus öncü grubuna Kapak'lara karsi dayanmalarinda yardimci olmak ilk görevin olacak. Son zamanlarda burada garip seyler olmaya basladi.Önce yabani domuzlar çiftlige saldirdilar simdi de normalde kendi bölgelerinden hiç çikmayan Kapak Goblinleri misir çiftligini ele geçirdiler.Bir casus öncü birlik neler oldugunu bulabilmek için misir çiftligine yollandi.Onlara destek olursan iyi olur!Hazir misin?
    [Oyuncu İsmi]:

Evet!Anlasildi!
    Kaukasyanların Lideri General Oliver:

Güzel! Misir çiftliginde Roxellan ile konus. Roxellan'in raporuna göre Goblinler kurtlari yönlendiriyorlar . Eger bu gerçekse....Arian,iblis olarak damgalanan eski dostum...Bu simdi ruh parçalarinin tekrar aktiflestigini mi gösteriyor yani?

Görev Ödülü

* Tecrübe: 230EP.
    * 196 [​IMG]

Sonuç Metni

Anlayamiyorum,büyü gücünün Goblinler üzerinde etki etmemesi,hele ki kurtlari kontrol altinda tuttuklari yerde.Inanmasi zor.Yanlis mi bakiyorum acaba? Olamayacak birsey bu. Olayi tekrar temelinden degerlendirecegim. Her neyse, Charles nerede kaldi? Zerakan'a gitti. Ona gününü gösterecegim! Neyse,simdilik bekleyebilir. Ve,sen kimsin? Ah bekle,seni taniyorum,General'in emri ile zorlu egitimden feragat edebilmis kisisin sen.

Gripanin zorlu egitimini tamamlayabildigin için sanslisin ancak casus öncü birligine katilacagin yerde sadece sansli olmak yeterli degil! Eger burda görevleri iyi sekilde ve memnun edici sonuçlandiramazsan seni aninda zorlu egitimine geri yollarim! Çaba göster, anlasildi mi?