4Story Hazırlıkların Tamamlanması

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Hazırlıkların Tamamlanması

Görev veren: Kaos Keşişi Rebsonsa

Seviye Aralığı: 2

Görev Hedefi

%s, bir Lonbaley ögrencisi olarak tüm hazirlik islemlerini tamamladin! Lonbaley Lejyonlugu yeterlilik sinavina girmek için Juria'ya git.

Tanımlama
    Kaos Keşişi Rebsonsa

Ruhun bedeninden ayrilmadan ve Abalon'a gitmeden önce, biz onlari buraya çagiririz. Bu bizim görevimizdir. Yalniz, mümkün oldugu kadar yasam atesinin sönmemesine dikkat etmelisin. Buna engel olamazsan, bedenini arayip bulmak en dogrusu olur. Her ne kadar sayemde yeniden canlanabilsende, her defasinda biraz yasam enerjisi kaybedersin. Bunu aklindan çikarma.
    [Oyuncu İsmi]:

Evet.
    Kaos Keşişi Rebsonsa

Senden tekrar rica ediyorum. Yasam atesini söndürme. Sana verilen iyilestirme iksiri faydali olacaktir. Gördügüm kadariyla, egitim hazirlik islemleri tamamlandi. Simdi Juria'ya git. Burasi bizim gibi daglilar için iyi bir yer degil.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 8EP.

Demir asker miğferi
    doğal deri kafa bandı
    antika sert deri kolçak
    av şapkası

Sonuç Metni

Merhaba!Ben Juria,inanç birligi ustasi.Sen [Oyuncu İsmi] sin degil mi?Gripan senden bahsetmisti.Valorian'in gelecegini belirleyecek olan kisi olacaga benziyorsun.

Hm?! Gerçi mükemmel görünüyorsun, ama bir seyi unuttun! Simdi bu basligi basina tak ve.. Bak! Daha güzel görünüyorsun. Simdi lejyoner yeterlilik sinavini ile basliyoruz . Buna senin önceden iyi hazirlanman gerekir, öyle degil mi? Sayet ESC- tusuna basarsan sistem menüsüne girersin. Orada klavye düzenlemesine bakarsin ve sana uygun bir sekilde düzenlersin. Çok rahat bir sey, öyle degil mi?