4Story Gökyüzü Birliğinin Ricası

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 25 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Gökyüzü Birliğinin Ricası

Görev veren: Gök Ordu Üyesi Schwal

Seviye Aralığı: 6

Görev Hedefi

Nosrati nöbetçi kulesi yakinlarindaki Primat Devriyesi'ne ait 8 maymunu öldür ve Schwal'e rapor ver.

* Yok Et 8x Primat Devriyesi

Tanımlama
    Gök Ordu Üyesi Schwal:

Bu hayvanlar beni gerçekten sinir ediyorlar. Hey sen! Evet sen! Görünen o ki sen bu birlige yeni katilanlardansin. Senden bir ricam olacak! Gökyüzü birliginin bir üyesi olarak bu maymunlara karsi savasmam pek uygun düsmez. Lütfen su ilerde dolasan Primat Devriyesine ait 8 maymunu hallet benim için.
    [Oyuncu İsmi]:

Tamam, sadece buysa hemen yaparim.
    Gök Ordu Üyesi Schwal:

Çok iyi bir seçim! Bu ricami yerine getirmen tecrübe degerleri ve bir ödül kazanmani saglayacaktir. Eger bu görevi yerine getirirsen sana çok güzel bir hediye verecegim! Kuskun olmasin! Listede bulunmasa da çok özel bir sey alacaksin! *mirildanir* Nereden çiktilar bu maymunlar yahu? Buraya ilk geldigimde hiçbiri burada degildi.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 219EP.
    * 179 [​IMG]

Sonuç Metni

Hangi nedenle Denber beni burada görevlendirdi? Bu ise nereden bulastim, ben! Kahrolsun! Hemen Keter'e dönmeliyiz.... [Oyuncu İsmi], geriye geldin! Primat devriyesini ortadan kaldirdin mi?

Oho! Gerçekten mi? Bekledigimden de hizli çiktin sen! Güzel! Hosuma gittin sen! Hmm, bunu bilip bilmediginden pek emin degilim ama eger lejyoner olarak belli bir üne sahip olursan Arianrod'a girmek için basvuruda bulunabilirsin. Orada isin bittikten sonra da farkli Lejyonlara dagitilirsin. Ama senin ayarinda birisi rahatlikla bizim Gökyüzü birligine katilabilir!