4Story Giriş Sınavı

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 20 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Giriş Sınavı

Görev veren: İnanç Ustası Juria

Seviye Aralığı: 4

Görev Hedefi

%s, Lonbaley Lejyonu'ndan General Oliver'in giris sinavini basarmalisin! Halletmen gereken ilk görevleri Bess ve Iblin'den alacaksin. Mühürlerini alip Lonbaley Egitim Kampi'na geri dön ve patlayici uzmani Gripan'a ver.

* Topla 1x Bess Mühürü
    * Topla 1x Iblin Mühürü

Tanımlama
    İnanç Ustası Juria

Hazir ol, Lonbaley Lejyonu! Giris sinavina basliyoruz! Cesaretinizi toplayin! Heyecanlanmayin. Korkmaniza hiç gerek yok. [Oyuncu İsmi], simdi disari çikip Bess ve Iblin ile bulus. Onlarin verdigi görevleri yerine getir ve mühürle Gripan'a git. Hadi aslanim!
    [Oyuncu İsmi]:

Evet.
    İnanç Ustası Juria

Bu diploma Valorian'in her yüksek rütbeli askeri tarafindan düzenlenebilir. Eger yeni bir egitim istiyorsan patlayici uzmani Gripan'a git. O zaman [Oyuncu İsmi], uygun olan egitimi tamamlayabilirsin. Sana basarilar dilerim.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 268EP.
    * 188[​IMG]

Sonuç Metni

General Oliver'in görevini basarili sekilde tamamlayip geri dönmesi yeterli.Neden acaba acemi seçimini özellikle o yapiyor?Talip olan sayisi zaten az ve onun çok az zamani var.Vicdanen çok zayif olanlari zaten caydirmak lazim.Eskiden bu seçimleri görmek çok güzeldi....Bugünlerde bu acemiler çok mu zayiflar nedir?

Oh, bunlar Bess ve Iblin'in mühürleri! Çok güzel, [Oyuncu İsmi]! Senin hakkinda yanilmamisim! Ancak... Daha yeni basladik. Simdi Gripan'in egitimini tamamlamalisin! Titremeni buradan hissedebiliyorum!