4Story Eğitim Göreceklerin Kaydı

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 13 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story görevleri
    4Story eğitim göreceklerin kaydı

Görev veren: Demirci Levara

Seviye Aralığı: 1

Görev Hedefi

Moldun'a gidip egitime kaydini yaptir. Böylece Lonbaley Lejyon'undan General Oliver'in Beyaz Birligi'ne giris sinavina katilabilirsin.

Tanımlama

Demirci Levara:

Herhangi bir cismi alip kullanirsan, ekranin asagisinda ortada bir insan ve silah göreceksin. Fareni oraya dogru hareket ettirirsen forumdas.net kullanim süresini görüp kontrol edebilirsin. Eger bu %0 'a düserse cisim artik kullanilamaz. Bu takdirde bana gelip onu tamir ettirebilirsin!

[Oyuncu İsmi]:

Evet.

Demirci Levara:

Arkamda duran bu iki adam cisimleri eritmek ve aritmaktan sorumludurlar: Luzz Usta ve Aritma Ustasi Astin. Onlar sana yardim edecekler. Simdi idaredeki asker Moldun'a git. Ilk önce egitime kaydini yaptirmalisin. Sana bol sans dilerim!

Görev Ödülü

* Tecrübe: 6EP.

Can iksiri [​IMG]

Büyü Enerjisi İksiri [​IMG]

Sonuç Metini

*grrr* Bütün bu is nereden çikti basima? Basim agriyor, su aritmetik sahiden karisik. Bu matematigi kim icat etmis acaba? Beni bütün bu iskenceye katlanmak zorunda birakan kim? Ah, sen misin? Stajer olarak kayit yaptirmak mi istiyorsun? Güzel, hos geldin! Adim Moldun, Genral Oliver’in Beyaz Birlik’inden sorumluyum.

Egitim göreceklerin kaydi sona erdi! Temel silahlari almis olman gerekiyor. Eveet! Ben sana tedavi ve mana iksirlerini veriyorum. Envanterini kontrol etmeyi ögrendin degil mi? I tusunu kullanarak envanter penceresini açabilirsin. Hizli tuslar penceresindeki çubuga becerilerini kaydedip kullanabilirsin. Ama sadece gerçekten ihtiyacin oldugun zaman kullan bunlari! Bir iksir kullandiktan sonra bir daha kullanabilmek için belli bir zaman geçmesi lazimdir.

Alıntı 4Story