4Story Cesaret Vadisi

'Oyun Bölümü' forumunda okkan tarafından 24 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Cesaret Vadisi

Görev veren: Eğitim Kampının Yöneticisi Remings

Seviye Aralığı: 4

Görev Hedefi

Egitim tuzagina kadar yolu takip et, sola dön ve bes tane Obur Kurt Adam avla, sonrasinda Remings'e rapor ver

Yok Et 5x Obur Kurt Adam
    Tanımlama

Eğitim Kampının Yöneticisi Remings:

Hm, gerçekten oldukça hizli ilerleme kaydediyorsun! Aslina bakarsan seninle özel olarak ilgilenmem konusunda Payon bana ricada bulundu. Gerçekten generalin favorileri arasinda bulunuyorsun. Eger soldaki yolu izlersen bir tane egitim kuklasina varacaksin. Bu kuklanin solundan ince bir patika yol ilerliyor, o yolu izle. Bu sayede direk olarak Cesaret Vadisi içlerine varacaksin. Git ve orada egitim amaçli biraz kurt adam avla.

[Oyuncu İsmi]:

Hemen yola koyuluyorum.

Eğitim Kampının Yöneticisi Remings:

Savas esnasinda bütün yeteneklerini sonuna kadar kullanabilirsen daha kolay sekilde sonuca ulasabilirsin. Bu egitim sadece Payon tarafindan seçilen acemi askerler için düzenlendi, gerçekten onur verici bir durum bu. Eger tek basina zorluklar yasarsan digerleri ile bir olup görevleri topluca çözmeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için diger oyunculari gruba çagirmalisin. Oyunculara sag fare tusu ile tiklayip açilan menü penceresinde gerekli kismi seçerek oyunculari davet edebilirsin.

Görev Ödülü

Tecrübe: 147EP.

103 Altın

Can Iksiri Büyü Enerjisi Iksiri

Sonuç Metini

Ee, egitim ile aran nasil ? Egitim kamplari sana gerçek savas öncesi bir çok konu hakkinda fikir sahibi olmanda yardimci olur, bu firsati iyi degerlendir ve kendini olabildigince gelistir.

Güzel isti! Bu sorunu gerçekten ustalikla çözdün. Çok yorucu muydu? Hedefine varmadan çok daha zor görevlerin olacak, pes etme.

4Story