4Story Bir Lejyonerin Görevi

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 13 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4story bir lejyonerin görevi

Görev veren: Yönetici Asker Moldun

Seviye Aralığı: 2

Görev Hedefi

Moldub'un talimatlarini yerine getir ve acemi asker Pitt'e temel saldiri hareketlerini 100.000 defa daha tekrarlamasini söyle.

Tanımlama

Yönetici Asker Moldun:

Hizli tus penceresine tedavi malzemesinden baska sahip oldugun becerileri de kaydedip dogrudan kullanabilirsin! K tusuna basarsan kullanabilecegin becerileri görebilirsin. Kendini simdiden Valorian'in gururlu askerlerinde biri olarak sayabilirsin!

[Oyuncu İsmi]:

Evet.

Yönetici Asker Moldun:

Acemi askerler sorumluluklarini yerine getirmelidirler! Pitt ve Loria gibi devamli tartismak pek akillica bir is degil dogrusu. Her halikarda görevleri yerine getirmek öncelikli olmalidir. Cezali olan o ikisine söyle sinav baslamadan önce temel saldiri hareketlerini 100.000 defa daha tekrarlasinlar. Günlerini gösterecegim onlara!
    Görev Ödülü

* Tecrübe: 8EP.

Demir Asker Çizmesi [​IMG]

Doğal Deri Çizme [​IMG]

Antika Sert Deri Çizme [​IMG]

Av Çizmesi [​IMG]

Sonuç Metni

Bin yirmi bir, bin yirmi iki… Evet, bu yüzden... Ne söylemisti? Offf, hayir… Yeniden mi baslayacagim? Bir, iki, üç… [Oyuncu İsmi], sonunda kaydini yapmak için lejyona geldin. Gençligimizi düsünüyorum da… Ben o zamanlar burada, Horusland’da yöneticiydim. Hiç kuskum yok ki, bir Valorian askeri olarak yükselebilir ve bir lejyoner olabilirsin.

Moldun'un dedigi dogru olamaz. Bunu 100.000 kere daha mi yapmaliymisiz. Zannedersem görevleri karistirdi kendisi! Her halikarda senin dedigin degil benimki dogru! Bu yüzden Loria ile kavga ettigimi söylemis miydim sana? Bu çok büyük bir hataydi. Artik çok geç. Al, sana antrenman ayakkabilarimi veriyorum. Benim bir süre ihtiyacim olmayacak bunlara. Gerçekten iyi ayakkabilardir bunlar!