4Story Beyaz Lejyonun Generali

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 22 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4StoryBeyaz Lejyonun Generali

Görev veren: Patlayıcı Uzmanı Gripan

Seviye Aralığı: 5

Görev Hedefi

Moldun'un yanindaki yolu izle ve gözetleme kulesinde General Oliver'i selamla.

Tanımlama
    Patlayıcı Uzmanı Gripan:

Zorlu egitimin ile baslamadan önce esas sorumlu General Oliver'i bulmalisin.Moldun'un yanindaki toprak setten yukari çikarken koruma kulesini görebilirsin.General Oliver ordadir,benden selam söyle!
    [Oyuncu İsmi]:

Evet.
    Patlayıcı Uzmanı Gripan:

Normal zamanlarda moralsiz ve mesgul gözüken General Oliver bu sefer egitime girecekleri görme konusunda epey istekli.Eskiden gerçekten inanilmaz birisiydi!General Oliver'in bitmek bilmeyen gücü beni hep etkilemisti,bugüne kadar onu kayitsiz sartsiz takip etmeme imkan kildi.Ancak su anda herseyi Azelria'ya birakti ve yalniz kalmayi tercih ediyor.Sen hala gitmedin mi?Eger R-Tusuna basarsan otomatik kosma ayarlanir ve rahat bir sekilde hareket edebilirsin!Kos simdi!

Görev Ödülü

* Tecrübe: 51EP.
    * 39 [​IMG]

Sonuç Metni

Görünüse göre ruh parçasi sabahin erken saatlerinden beri acisindan aglayan birisi gibi sesler çikartarak vizildiyor.Oldukça ilginç bir durum.Böyle birsey daha önce hiç olmamisti.Bana kalirsa bu durum arkadasim ile alakali.Hm?Sen yeni acemiye benziyorsun.Ben General Oliver'im,beyaz birligin lideri.Simdi!Bu ruh parçasina dokunmali miyim?Sanirsam arkadasimin ruhunu tasiyor içerisinde.Ruhu gerçegi ortaya çikaracaktir.

*Mirildanarak* Hm?!Bu ses tonu!O olmali,gerçekten,Armid'in kehanetlerinde bahsettigi kisi olmali.Ah!!Hayir,ben iyiyim.Içinde bulundugun durum nedeniyle anlayacagini sanmadigim için sana anlatmakla pek ugrasmamamiz gerekiyor aslinda ama yine de denemeye deger diye düsünüyorum.