4Story Bess'in ilk sınavı

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Besiin ilk sınavı

Görev veren: Eğitmen Bess

Seviye Aralığı:

Görev Hedefi

Bess'in ilk sinavi senin için, %s! Lonbaley kampinda üç Moray yavrusu öldür ve Bess'e rapor ver.

* Yok Et 3x Moray Yavrusu

Tanımlama
    Eğitmen Bess

Ne? Daha önce hiç avlanmadin mi? Giris sinavini yapmaya cesaretin mi yok? Dert etme! Benim de yardimimla iyi bir lejyoner olacaksin. Becereceksin, sana inaniyorum. Ilk olarak üç Moray yavrusu öldürmen lazim geliyor. Hazir misin?
    [Oyuncu İsmi]:

Evet.
    Eğitmen Bess

Bu çok basit olacak. Moray yavrulari, Kaukasier'in lideri Azelria'nin çagirdigi yaratiklar arasinda yenilebilmesi en kolay olani. TAB tusuyla hedef canavarlar arasinda geçis yapabilirsin. 1 ve 2 tuslariyla da yakin ve uzak dövüs silahlarini seçebilmen mümkündür. Özel becerilerini kullanman çok isine yarayabilir.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 84EP.
    * 46[​IMG]

Sonuç Metni

Azelria ile gurur duyuyorum! Acemiler için zayif yaratiklar çagirdigi için ona mütesekkirim. Moraylarin elastik kirisleri ok yaylari üretmek için gerçekten ideal. Ah, geri gelmissin. Moray Yavrusu avi nasil gidiyor? O kadar zor bir görev degil, di mi?

Çok güzel! Bekledigin kadar zor degildi, degil mi? Bos vermek de iyi degil aslinda! Ama bu yüzden çekinmene gerek yok.