4Story Bess İkinci Test

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 18 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Bess Ikinci Test

Görev veren: Eğitmen Bess

Seviye Aralığı:

Görev Hedefi

%s,Bess'in ikinci testini üstlenmissin.Lonbaley egitim kampinda bulunan Moraylari avla ve bes tane Moray Kirisi toparla.Daha sonra bunlari lütfen Bess'e geri götür,bunlar ile çok güzel yaylar üretebilir.

* Topla 5x Moray Kiriþi

Tanımlama
    Eğitmen Bess

Güzel,güzel!Böyle devam edersen yakinda beyaz birligin lejyoneri olabilirsin!Bir sonraki görevin Moraylari temizlemek ve onlara ait 5 kirisi toparlamak.Yaratigi hallettikten sonra kalanlara çift tiklayip veya F-tusuna basarak yaratigin envanterine ulasabilirsin.Z-tusuna bastiginda yaratigin tüm envanterini alabilirsin.Anlasildi mi?
    [Oyuncu İsmi]:

Tamam,anlasildi!
    Eğitmen Bess

Ne?!Mühüre mi ihtiyacin var?Bakalim!Bu görevi tamamlar tamamlamaz sana bir mühür verecegim. Söz veriyorum! Askere alim çagirisi yaptigimiz zaman bu kadar çok kisi toparlanacagini tahmin edememistik, simdi bununla basa çikmamiz gerekiyor.Moray Kirisleri ile güzel yaylar üretebiliriz.

Görev Ödülü

* Tecrübe: 80EP.
    * 50[​IMG]
    Bess Mührü

Sonuç Metni

Ah.Azelria'yi özlüyorum.Bütün umutlarimiz ona bagli!Mükemmel at biniciligi!Olaganüstü bir vizyon!Hiçbir sey onu alt edemez!Ama Gripan,General Oliver'in daha kudretli oldugunu söyler.Gerçekten dogru olabilir mi?Görevin tamamlandigindan emin ol.Bütün Moray Kirislerini toparladin mi?

Oo!Tam olarak bes tane Moray Kirisi geitirmissin![Oyuncu İsmi] varislerinin oldukça isine yarayacak bunlar.Lonbaley lejyonlarinda eskiler her zaman genç olanlar için gerektiginde yardimci olurlar.Simdi!Mühürümü al ve Iblin'e dogru yola koyul.Iblin'i tepedeki kavsakta bulabilirsin.Iblin'den bir tane daha mühür alacaksin,elindeki iki mühürü sonrasinda patlayici uzmani Gripan'a götür.